Son Dakika Haberler

Anlı’ya dişli rakip: Didem Arslan Yılmaz kulvar değiştirdi

Anlı’ya dişli rakip: Didem Arslan Yılmaz kulvar değiştirdi
Okunma : Yorum Yap

Anlı’ya dişli rakip: Didem Arslan Yılmaz kulvar değiştirdi


Ciner Medya Grubu’na bağlı Habertürk ekranlarının sembol isimlerinden biri olan Didem Arslan Yılmaz, kurum ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Yılmaz’ın, Show Tv’ye geçerek realite programı sunacağı iddia edildi.

Yılmaz, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı “Sevgili Arkadaşlarım, yeni bir yolculuğa çıkıyorum. Haberin farklı bir kulvarında yeni bir program heyecanı içindeyim. Artık Habertürk’de olmayacağım. Ama aynı çatı altında olacağız. Show Tv’deyim artık. Çok uzağa gitmiyorum. Sizleri çok seviyorum, başarılarınızı ilgiyle izlicem hep. Kalbimdeki yeri ayrı Habertürk’ün, çok emek verdim. Acısıyla, tatlısıyla çok anıyla ayrılıyorum. Hepinizi kocaman kucaklıyorum. Reytinginiz, reytingimiz bol olsun” açıklaması ile ayrılığını duyurdu.

Müge Anlı’ya rakip!


Yılmaz’ın yeni kanalında bu kez bir realite programı sunacağı iddia edildi. Programın Müge Anlı’nın Atv’de yaptığı formatla benzerlik taşıması bekleniyor. Gündüz kuşağında Müge Anlı’nın reyting hegamonyasını kırmak isteyen Show TV yöneticilerinin Didem Arslan Yılmaz’a çok güvendiği ve bu konu üzerinde özellikle çalışma yaptıkları da iddia edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)