Son Dakika Haberler

Muhittin Böcek’in sağlık durumunda kritik süreç devam ediyor

Muhittin Böcek’in sağlık durumunda kritik süreç devam ediyor
Okunma : Yorum Yap

Muhittin Böcek’in sağlık durumunda kritik süreç devam ediyor

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde koronavirüs tedavisi gören CHP’li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumundaki kritik sürecin devam ettiği açıklandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde Covid-19 tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Açıklamada kritik sürecinin devam ettiği ancak son 24 saatte olumsuz bir gelişme yaşanmadığı belirtildi.

Büyükşehir belediyesinin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, Böcek’in sağlık durumuyla ilgili şu bilgilere de yer verildi:

“Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek’in yoğun bakımda takip ve tedavisi devam etmektedir. Alanlarında yetkin klinisyen öğretim üyeleri, modern tıbbın tüm imkanlarını kullanarak takibi yoğun ve eksiksiz bir şekilde sürdürmektedir. Başkanımızın kritik süreci devam etmekle birlikte son 24 saat içerisinde olumsuz bir gelişme yaşanmamıştır.”

Böcek, sosyal medya hesabından 17 Ağustos’ta yaptığı paylaşımla test sonucunun pozitif çıktığını duyurmuş ve hastanede gözetim altına alınmıştı. Başkan Böcek, sağlık durumu kötüleşince 7 Eylül’de yoğun bakım ünitesine yatırıldı. Böcek, 24 Eylül’de de Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)