Son Dakika Haberler

Müslüme Yağal’ın ölümü ile ilgili ‘dede’ tutuklandı; konuya ilişkin yayın yasağı geldi

Müslüme Yağal’ın ölümü ile ilgili ‘dede’ tutuklandı; konuya ilişkin yayın yasağı geldi
Okunma : Yorum Yap

Müslüme Yağal’ın ölümü ile ilgili ‘dede’ tutuklandı; konuya ilişkin yayın yasağı geldi …

Minik Müslüme’nin ölümüyle ilgili soruşturmada dede tutuklanırken, diğer aile yakınları serbest bırakıldı. Konuya ilişkin haberlere ise yayın yasağı getirildi.

Mersin’de kaybolduktan sonra cansız bedenine ulaşılan 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın ölümüyle ilgili soruşturmada adliyeye sevk edilen dede tutuklanırken anne, baba ve kardeşlerinin de aralarında olduğu 7 kişi serbest bırakıldı.

Görsel kaynağı: NTV

Mersin’in Gülnar ilçesinde 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın ölümüne ilişkin adliyeye sevk edilen 8 aile yakınından biri olan dedesi tutuklandı. Cenazesi 20 Kasım’da Karaman’da toprağa verilen Müslüme’nin ölümüne ilişkin dün adliyeye sevk edilen çocuğun anne, baba, kardeşleri ve bazı aile yakınlarının da arasında olduğu kişilerin savcılık sorgusu tamamlandı. Nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan dede H. Yağal tutuklandı. Diğer aile yakınları savcılıkça serbest bırakıldı.

Silifke Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan yazılı açıklamada, soruşturmanın tüm yönleriyle aydınlatılması için yayın yasağı kararı alındı.

NE OLMUŞTU?

Mersin’in Gülnar ilçesi Yanışlı Mahallesi kırsalında 10 Kasım’da çadır kurdukları sırada 3 yaşındaki kızları Müslüme’nin kaybolduğunu belirten Yağal ailesi durumu ilgililere bildirmişti. AFAD, AKUT, itfaiye ve jandarma ekiplerince başlatılan kırsal alanda geniş çaplı arama sonucunda 19 Kasım günü minik kızın cansız bedenine ulaşıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink