Son Dakika Haberler

‘Müstehcen şantaj kasetleri’ Sedat Peker’in eline geçti; Peker duyurdu: Hepiniz yandınız

‘Müstehcen şantaj kasetleri’ Sedat Peker’in eline geçti; Peker duyurdu: Hepiniz yandınız
Okunma : Yorum Yap

‘Müstehcen şantaj kasetleri’ Sedat Peker’in eline geçti; Peker duyurdu: Hepiniz yandınız! …

Sedat Peker, sosyal medya hesabından Kıbrıslı siyasetçilerle ilgili ortaya atılan ‘müstehcen kasetler’ iddiasına ilişkin çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Peker, kasetlerin kendisine geçtiğini duyurdu. Peker, “Hepiniz yandınız. Arşiv bana geçti. Siz kaşındınız. Sizi de rezil edeceğim. Utanma duygusu olan, istifa edip gitsin.” dedi.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiası ile hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, gazeteci Erk Acarer’in gündeme getirdiği iddialara ilişkin çok konuşulacak bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Peker, ‘müstehcen kasetlerle’ ilgili Kıbrıslı siyasilere “Hepiniz yandınız. Arşiv bana geçti” mesajını gönderdi.

Peker sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Kıbrıslı siyasiler; uyuşturucu baronlarıyla, yasadışı bahisçilerle birlik olup Türkiye’de bana karşı kurulan komploya destek verirsiniz he. Hepiniz yandınız. Arşiv bana geçti. Siz kaşındınız. Sizi de rezil edeceğim. Utanma duygusu olan, istifa edip gitsin.”  dedi.

Peker, yine sosyal medyadan yaptığı paylaşımlara şöyle devam etti:

“1-Bu tip videolar müstehcen olduğu için benim kendi hesaplarımdan asla yayınlanamazlar. Ancak Deli Çavuş diye yeni bir hesap varmış. Şahsıma komplo kuran Kıbrıslı siyasiler eğer istifa etmezlerse videolar buradan yayınlanmaya devam edecektir.

2-Kıbrıslı siyasetçiler (şerefli olanlar baş tacı), sizin de hepinizi deli edecem. Sonra sülü gibi sizi de tedavi edecem. falyalı’nın arşivinde Türkiye’den kimler mi var? Çok eğleneceğiz çok.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)