Son Dakika Haberler

Nevşin Mengü: Cem Küçük de beni ‘görüntü’ ile tehdit etmişti

Nevşin Mengü: Cem Küçük de beni ‘görüntü’ ile tehdit etmişti
Okunma : Yorum Yap

Cem Küçük ava giderken avlanmış!

Nevşin Mengü: Cem Küçük de beni ‘görüntü’ ile tehdit etmişti. Ben saat 10’da uyuyan insanım. O kadar renkli bir hayatım yok

Sedat Peker’in kullandığı iddia edilen, “Freud’un Talebesi” adlı Twitter hesabında bugün, “Karakteri, soyismi kadar olan Cem Küçük sana önümüzdeki haftasonuna kadar süre veriyorum ya çıkıp televizyonda REİS SEDAT PEKER hakkında yanılmışım, özür diliyorum diyeceksin ya da 2015 Kıbrıs tatilinde yediğin haltları herkes izleyecek. Seçim senin!” mesajı paylaşılmıştı. Gazeteci Nevşin Mengü, Youtube’daki programında bu konuya değinirken 2015’te Cem Küçük ile aralarındaki tartışmayı ve Küçük’ün kendisini aynı şekilde tehdit ettiğini hatırlattı.

“Gittiğim çılgın tatiller, çılgın tatillerde çılgın şeylerim yok” diyen Mengü şunları söyledi:

“O kadar renkli bir hayatım yok”

“Ben CNN Türk’te çalışırken haber bülteninde Cem Küçük ile ilgili bir haber vardı. Biri Küçük hakkında şikayetçi olmuş. Bu haberin montajını yaparken de arkadaşlar TC kimlik numarasını kapatmayı unutmuşlar. Cem Küçük de bunun üzerine beni hedef alarak ‘vay efendim sen beni hedef aldın, bilerek gösterdin’ filan dedi. Sonra ‘Elimdekileri bir yayınlarsam sokağa çıkamazsın’ dedi. Herhalde herkes, herkesin kasedi var filan sanıyor. Yani ben akşam 10’da uyuyan bir insan olarak zannetmiyorum bir kasedimin olduğunu. O kadar renkli bir hayatım yok. Gittiğim çılgın tatiller, çılgın tatillerde çılgın şeylerim yok.”

Peker’den açıklama: Cem Küçük’ün erkeklerle görüntüsü yoktur

Sedat Peker cephesinden yapılan bir açıklama ile Cem Küçük ile ilgili yaratılan algının gerçek olmadığı ifade edildi. O paylaşım şöyle:

“Kıymetli dostlarım, freudun_talebe’si isimli sayfa dün gece Twitter tarafından kapatılmıştır. Yeni açılan ve benim adıma yayın yapan hesap sahte bir hesaptır. Düşmanlığı bile namusluca yapmalıyız. cem küçük isimli gazetecinin erkeklerle bir görüntüsü yoktur. SÖZ NAMUS…”

Ne olmuştu?

Ekim 2015’te Star yazarı olan Cem Küçük, dönemin CNN Türk spikeri Nevşin Mengü’yü hedef göstermişti. Küçük, Ahmet Hakan’ı tehdit ettiği yazıyla ilgili verdiği savcılık ifadesine ilişkin haberi sunan Mengü hakkında “kişisel bilgileri, yaşadığı yeri ifşa ettiği” iddiasında bulunarak “özür dileyip geri adım atmazsa Mengü’yü bitireceğini” söylemişti. Cem Küçük ekrandan “Bitirdiğimi de bütün Türkiye şahit olacak. Beni oturduğum ev adresini ortaya çıkaracaksın, ben de sana bunun hesabını sormayacağım. Özel hayat neymiş göreceksin, kendi özel hayatını göreceksin… Nevşin Mengü’nün medya hayatını bitireceğim” ifadelerini kullandı.

Mengü ise bu ifadelere “elinden geleni ardına koyma birader” sözleriyle Twitter’dan karşılık vermişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink