Son Dakika Haberler

Okan Bayülgen’den fenomenler ve hesaplarını reklam için kullanan sanatçılara eleştiri

Okan Bayülgen’den fenomenler ve hesaplarını reklam için kullanan sanatçılara eleştiri
Okunma : 7 Yorum

Okan Bayülgen’den fenomenler ve hesaplarını reklam için kullanan sanatçılara: Hepsi çöp, zavallılar…

Okan Bayülgen, fenomenleri ve sosyal medya hesaplarını reklam için kullanan sanatçıları eleştirdi.

Bayülgen, “Fenomenlerin hepsi çöp, para kazanmaya çalışan zavallılar” dedi. Bayülgen ayrıca “Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin ünlü oyuncu Okan Bayülgen, sosyal medya fenomenlerinin “çöp” ve “para kazanmaya çalışan zavallılar” olduğunu söyledi.

Haber Global’de ekrana gelen “Tarafını Seç” isimli programa katılan Okan Bayülgen, sosyal medya fenomenleri ve hesaplarını reklam için kullanan sanatçıları eleştirdi.

Bayülgen, “fenomenlerin sadece bazı uygulamalar var olduğu sürece geçerliliğini koruduğunu” son dönemlerde bu tip işlere bulaşan sanatçılardan ise “utanç duyduğunu” söyledi.

Bayülgen, şu ifadeleri kullandı:

Onları çöpe atıyorum hepsini ben. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil. Ve sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence.  

slot siteleri bahis siteleri hacklink