Orhan Miroğlu, CHP'li Atıcı'ya "ırkçı" diyerek programı terk etti: "Sen ancak soykırımcı Esed'in subayı olursun" - Gazeteler, Haber Manşet, Son dakika Gelişmeleri
Son Dakika Haberler

Orhan Miroğlu, CHP’li Atıcı’ya “ırkçı” diyerek programı terk etti: “Sen ancak soykırımcı Esed’in subayı olursun”

Okunma : Yorum Yap

Orhan Miroğlu, CHP’li vekile “ırkçı” diyerek programı terk etti: “Sen ancak soykırımcı katil Esed’in ordusunda bir subay olursun“…

Eski AKP Milletvekili Orhan Miroğlu, CHP Milletvekili Aytuğ Atıcı’ya “ırkçı” diyerek programı terk etti. “PKK terörist bir örgüt değildir” dediğinde sert eleştirilere maruz kalan Miroğlu, bugün aynı kitle tarafından yoğun destek gördü.

CNN TÜRK’te Ahmet Hakan’ın programına konuk olan eski AKP Milletvekili Orhan Miroğlu ve CHP Milletvekili Aytuğ Atıcı arasında tartışma yaşandı. Orhan Miroğlu, öfkeli bir halde Atıcı’ya defalarca “ırkçı” dedi.

Ahmet Hakan’a ithafen “Bir daha bizi böyle ırkçı faşistlerle programa çağırıp muhatap etmeyin.” diyen Miroğlu, hızını alamadı. Miroğlu, giderken Atıcı’ya “Sana hekim diploması vereni kınıyorum, sen ancak soykırımcı katil Esed’in ordusunda bir subay olursun.” diyerek programı terk etti.

İşte o anlar:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi: