Son Dakika Haberler

Oyuncular Sendikası’ndan açıklama: Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah’ın yanındayız

Oyuncular Sendikası’ndan açıklama: Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah’ın yanındayız
Okunma : Yorum Yap

Oyuncular Sendikası ‘tecavüz zanlısı Musa Orhan’a karşı Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah’la dayanışma mesajı yayınladı: Üyelerimiz Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah başta olmak üzere davayı takip eden, bu konuda söz söyleyen tüm meslektaşlarımızın yanındayız…

Oyuncular Sendikası, Musa Orhan’a hakaret ettikleri iddiasıyla ceza alan üyeleri Ezgi Mola ve hakkında suç duyurusunda bulunulan Farah Zeynep Abdullah’ın yanında olduğunu duyurdu.

Oyuncular Sendikası, Siirt’te İpek Er’e tecavüz eden ve 18 Ağustos 2020’de yaşamını yitirmesine neden olan uzman çavuş Musa Orhan’a hakaret ettikleri iddiasıyla ceza alan üyeleri Ezgi Mola ve suç duyurusunda bulunulan Farah Zeynep Abdullah ile dayanışma göstermek amacıyla açıklama yaptı.

‘HER AŞAMADA YAN YANA DURACAĞIZ’

Açıklamada şöyle denildi:

“’Nitelikli cinsel saldırı’ ve ‘intihara sürükleme’ suçları sanığı olarak tutuksuz yargılanan Musa Orhan’ın davasını hepimiz takip ediyoruz. Kamuoyunda infial yaratan ve vicdanımızı yaralayan dava hakkında söyleyecek çok söz var! Üyelerimiz Ezgi Mola ve Farah Zeynep Abdullah başta olmak üzere davayı takip eden, bu konuda söz söyleyen tüm meslektaşlarımızın yanındayız.

Kadınların yaşam hakkı gasp edildiği sürece bu ses daha da çoğalacak.

Taciz, cinsel saldırı, mobbing ve şiddet bitmediği sürece durmayacağız.

Üyelerimiz adına süreci yakından takip edeceğimizi, her aşamada yan yana durarak dayanışma içinde olacağımızı kamuoyuna duyururuz. Artık adalet bekliyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink