Son Dakika Haberler

Özcan Deniz’in evliliğini bitiren aşk

Özcan Deniz’in evliliğini bitiren aşk
Okunma : Yorum Yap

Özcan Deniz’in evliliğini bitiren aşk…

Aslı Enver ile İstanbullu Gelin dizisinde başrolü paylaşan Özcan Deniz’in, ünlü oyuncuya platonik aşk beslediği ve bu aşkın Deniz’in eşi Feyza Aktan’dan boşanmasına sebep olduğu iddia edildi. Aslı Enver’den konuyla ilgili açıklama geldi.

Aslı Enver ile iki yıl boyunca İstanbullu Gelin adlı dizide başrolü paylaşan Özcan Deniz’in, ünlü oyuncuya platonik aşık olduğu, bu nedenle de eşi Feyza Aktan’dan boşandığı iddia edildi. Aslı Enver’den konuyla ilgili açıklama geldi.

Ünlü oyuncu Özcan Deniz, Mart 2018’de evlendiği Feyza Aktan ile haziran ayında boşanmış ve sevenlerini şaşırtmıştı. Aktan ile evliliğinden, Kuzey adında bir oğlu olan Deniz hakkında, 2. Sayfa adlı magazin programında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre Özcan Deniz, İstanbullu Gelin dizisinden rol arkadaşı Aslı Enver’e platonik aşık olduğu için evliliğinde kriz çıkmış ve evliliğini noktalamıştı.

Çıkan haberler üzerine Aslı Enver’den açıklama geldi. İddiaları sert bir şekilde yalanlayan Enver, şu ifadeleri kullandı:

“Sabahtan beri izlediğim haberlere çok kırgın ve sinirliyim. Üç yıl mesai yaptığım benim açımdan sadece çalışma arkadaşım olan Özcan Deniz’in evliliğini bitirmekle suçlanıyorum. Hiçbir zaman böyle bir şey olmadı ve olmayacak. Yazık… Çok ayıp… Ne münasebet!!!”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)