Son Dakika Haberler

“Özgür Özel’in cezai ehliyeti yoktur” diyen Soylu’ya Özel’den sert yanıt!

“Özgür Özel’in cezai ehliyeti yoktur” diyen Soylu’ya Özel’den sert yanıt!
Okunma : Yorum Yap

“Özgür Özel’in cezai ehliyeti yoktur” diyen Soylu’ya Özel’den sert yanıt!

Soylu, “Özgür Özel’in cezai ehliyeti yoktur, yani 46’dır” dedi, Özel’den sert yanıt geldi: Sakın bize bir daha hakaret etme sonra hakaret ettiklerinin yanında bitiyorsun el etek öpüyorsun!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’e yönelik olarak “Cezai ehliyeti yoktur yani 46’dır.” ifadesini kullandı.

Bakan Soylu, Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener’in yaptığı “Mehmet Ali Çelebi ve iki milletvekilinin istifasını ‘sarayın operasyonu’ diye adlandıran ve linci başlatan Özgür Özel’in açıklaması!!!” paylaşımını alıntılayarak, “Nedim Şener çok güzel yakalamışsın Ancak Özgür Özel’in cezai ehliyeti yoktur. Yani 46’dır” yorumunda bulundu. 

Özel: “Çarkçı Süleyman”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, kendisi için yapılan bu çirkin yoruma, “Sen FETÖ’nün kumpas operasyonlarına alkış tutmuş, FETÖ’nün kanallarında şimdi kol kola olduklarını yerden yere vurmuş bir zavallısın!” diyerek yanıt verdi.

Twitter hesabından Soylu’nun kendisine yönelik sözlerine yanıt veren CHP’li Özel, “Hodri meydan. Birlikte psikiyatri muayenesine gidelim. Sonucu kamuoyuna açıklayalım” ifadesini kullandı. Özel, şöyle devam etti:

“Sen FETÖ’nün kumpas operasyonlarına alkış tutmuş, FETÖ’nün kanallarında şimdi kol kola olduklarını yerden yere vurmuş bir zavallısın! Azılı bir nefret suçu failisin hacir altına alınman gerekir! Aman aman hadsiz Süleyman! Sakın bize bir daha hakaret etme sonra hakaret ettiklerinin yanında bitiyorsun el etek öpüyorsun! Allah göstermesin. #ÇarkçıSüleyman”

​CHP’li Özel, paylaştığı videoda “FETÖ terör örgütü diye yetkililerin ifade ettiği Manisa’daki cemaate karşı yapılmış bir operasyondan sonra bugün Emniyet Müdürlüğü’nde gözaltında olanları ziyaret ediyoruz” demişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)