Son Dakika Haberler

Peker, “1 Ekim” demişti; dayanamadı: Kokainler kimin?

Peker, “1 Ekim” demişti; dayanamadı: Kokainler kimin?
Okunma : Yorum Yap

Peker, “1 Ekim” demişti; dayanamadı: Kokainler kimin?

Sedat Peker, Soylu’ya seslenerek 1 Ekim’i beklemesini istemişti. Peker, 1 Ekim’den önce iddialarına başladı…

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker, akşam saatlerinde yaptığı ve 1 Ekim’i işaret ettiği açıklamalarıyla ilgili ‘ipucu’ verdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef alan Peker, Soylu’ya “1 Ekim Meclis açılışında sana çok güzel bir hediye hazırladım. Şimdi huzur içinde tatilini yap” demişti.

Peker, 1 Ekim’i beklemeden paylaşımlar yapmaya başladı.

Yine Soylu’yu hedef alan Peker’in son paylaşımları şöyle:

“doncu süleymanın Habertürk programına katılıp Kolombiya’dan İzmir limanına gelirken yakalanan 4 ton 900 kilogram kokainin yakalanmasıyla ilgili Covid’den dolayı uçuşlar kapalıydı, bu yüzden polis yollayamadık demesinin üzerinden tam 15 hafta geçti. Hala ses yok

Mersin Limanında ve körfezdeki limanlarda tonlarca kokain yakalandı. Bu kokainler kimin? Yine ses yok. 10 gram uyuşturucu yakalayıp, 7-8 kişiyi tutuklatıp kahramanlık yapan süslü sülü; kesin cezaevine gireceksin. 1 Ekimi bekle.

Sezgin Baran Korkmaz İçişleri Bakanlığına senin yanına gelmeden önce Mübariz’in eski oteli Edition’da mehmet ağar ve senin kirli işlerini halleden İstanbul istihbarattan sorumlu müdür yardımcısı ömer faruk ataşla buluşup neler konuştular? (kesin yüce divanlıksın)

Eski il emniyet müdürü Mustafa Çalışkan Bey ömer faruk ataşı il dışına yollamıştı. Mustafa Bey İstanbul’dan tayin olunca ömer faruk ataşı hemen neden İstanbul’a geri getirdin? Sezgin Baran Korkmaz’ın yurtdışına çıkışında ömer faruk ataşın çok ilgisi var (1 Ekimi bekle).”

 

Peker’den Soylu’ya: 1 Ekim Meclis açılışında sana çok güzel bir hediye hazırladım

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink