Son Dakika Haberler

Peker’in açıkladığı Audi marka araba hediye edilen AKP’li ismin görüntüsü çıktı!

Peker’in açıkladığı Audi marka araba hediye edilen AKP’li ismin görüntüsü çıktı!
Okunma : Yorum Yap

Peker’in açıkladığı Audi marka araba hediye edilen AKP’li ismin görüntüsü çıktı!

💥Peker, Audi marka araba hediye edilen AKP’li ismi verdi!

Sedat Peker, bu defa AKP yönetiminden bir isim verdi. Peker, “kara para aklama” nedeniyle firari olan Sezgin Baran Korkmaz’ın, AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca’ya Audi marka araç hediye ettiğini iddia etti.

Sedat Peker’in hadefinde bu kez de AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca vardı. Peker, ABD’yi dolandırmaktan ABD’nin talebi üzerine Avusturya’da gözaltında tutulan Sezgin Baran Korkmaz’ın Karaca’ya Audi marka araba hediye ettiğini öne sürdü.

Peker, sosyal medya hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya seslenerek, “Namusun varsa, Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı, ayrıca da cumhurbaşkanlığı ekonomi politika kurulu üyesi Korkmaz Karaca’yı da gözaltına aldırsana” dedi.

Peker, sosyal medya hesabından AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca’ya ilişkin şu iddiaları öne sürdü:

“Süslü sülü; garip gurebaları, fakir fukaraları gözaltına alıyorsun ya, al sana suç duyurusunda bulunuyorum. Eğer namusun varsa Korkmaz Karaca’yı da gözaltına aldırsana. Kendisi Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı, ayrıca da cumhurbaşkanlığı ekonomi politika kurulu üyesi.

Süslü sülüman, bu şahıs Sezgin Baran Korkmaz’ın kendisine hediye ettiği Audi a8 arabayı kullanıyordu. Bu olaylar karışınca arabayı Sezgin Baran Korkmaz’ın Sancaktepe’deki Biofarma isimli ilaç fabrikasına yollayıp bıraktı.

Ayrıca bu şahsın danışmanlık adı altında birçok kuruluştan para alması sence etik mi? Eğer ki etik ise başta Sütaş firmasının sahibi olmak üzere birçok firmanın da özel işlerini halledip ekstradan elden ne kadar avanta aldığını biliyor musun?

Video çekmeye başlayınca bunları da anlatacağım. süslü sülü, geçinemiyoruz diyen yaşlı dayı da fetöcü müydü? Adamı niye gözaltına aldın? Kokaincilere dokunmazsın, rüşvetçi siyasilere dokunmazsın, nerde bir garip var onların tepesine binersin.

Kıymetli kardeşlerim, muhalif milletvekillerine ve gazetecilere bu tweetlerimi iletin ve baskı kurun. Görelim süslü sülümanın vatanseverliğini. Gerçi muhalefetin hayalleri küçük olduğu için bir takmışlar 10 bin dolara, bir de iki üç yerden maaş alan yetkililere.”

AKP’li Korkmaz Karaca’nın, çocuklara SBK’ya teşekkür ettirdiği görüntüler ortaya çıktı!

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, AKP’li Karaca’ya ait dikkat çeken bir görüntü paylaştı. Görüntüde Karaca, “Bayramoğlu Köyü”ndeki çocuklara Sezgin Baran Korkmaz’a “teşekkür ettiriyor”.

Başarır’ın “Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu ve AKP MKYK Üyesi Korkmaz Karaca, kara para aklama suçundan aranan Sezgin Baran Korkmaz için, çocuklara teşekkür ettiriyor. Devlet, okul yapamıyor; kara para aklayan bir şahıs ise okul yapma sözü veriyor. Pislik, Saray’ın içinde!” notuyla paylaştığı görüntü şöyle:

https://twitter.com/alimahir/status/1407749552388689923?s=19

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink