Son Dakika Haberler

Pınar Gültekin’i canlı canlı yakmış: Sizce ben katil miyim?

Pınar Gültekin’i canlı canlı yakmış: Sizce ben katil miyim?
Okunma : Yorum Yap

Pınar Gültekin’i canlı canlı yakmış: Sizce ben katil miyim?

Pınar Gültekin’i canlı canlı yakan katil Cemal Metin Avcı, “İstanbul Sözleşmesinin kaldırıldığına çok sevindim” dedi.

Katil zanlısı Avcı, “Sosyal medyada linç edildim, bana katil diyorlar” diyerek mahkeme heyetine “Sizce ben katil miyim?” diye sordu.

Muğla’da üniversite öğrencisiyken Cemal Metin Avcı tarafından hunharca katledilen Pınar Gültekin cinayetine dair ayrıntılar çıkmaya devam ediyor.

Gültekin Ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, 5. duruşmaya ilk defa Adli Tıp raporu ile katıldıklarını açıkladı. Avukat, Pınar Gültekin’in ölmeden önce hunharca yakıldığını açıkladı. Adli Tıp raporunun ardından katil zanlısı Metin Avcı, Gültekin’i yok etmek için yaktığını itiraf etti. ‘İlk yardım belgem var’ diyen katil zanlısı Avcı, Gültekin’in ölüp ölmediğini kontrol ettiğini, o öldükten 15 dakika sonra “kurtulmak için yaktığını” söyledi. Ancak Pınar Gültekin’in yakıldığında yaşadığı ortaya çıktı.

Avcı, cinayeti tek başına işlediğini söyledi.

“İstanbul Sözleşmesi’nin kaldırılmasından memnunum”

‘Kadın düşmanı olmadığını’ söyleyen Avcı, İstanbul Sözleşmesi’nin kaldırılmasından memnuniyet duyduğunu da söyledi. Katil zanlısı Avcı’ya göre “İstanbul Sözleşmesi’nin feshedildiği iyi olmuş”.

Avcı, sosyal medyada bana “katil” diyorlar diyerek linç edildiğini iddia ettikten sonra mahkeme heyetine “sizce ben katil miyim?” diye sordu.

Bir sonraki duruşma 27 Eylül’de…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink