Son Dakika Haberler

Rasim Ozan Kütahyalı, eşine “FETÖ”yü hatırlatan CHP milletvekilini tehdit etti

Rasim Ozan Kütahyalı, eşine “FETÖ”yü hatırlatan CHP milletvekilini tehdit etti
Okunma : Yorum Yap

Boşnaklarla ilgili çirkin ifadeler kullandığı için açılan davada çeşitli bahanelerle mahkemeye çıkmaktan kaçan Rasim Ozan Kütahyalı, eşi Nagehan Alçı’ya “FETÖ”yü ve Bank Asya’dan aldıkları krediyi hatırlatan CHP milletvekili Gürsel Erol’u tehdit etti: Ona cehennemi yaşatırım


CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve gazeteci Nagehan Alçı arasında yaşanan tartışmaya Alçı’nın eşi Rasim Ozan Kütahyalı da dahil oldu. Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Kütahyalı, “Eğer bir daha Nagehan’a kalleşçe bir saldırı olursa ona cehennemi yaşatacağıma yemin ederim!” diyerek Erol’u tehdit etti.


Geçtiğimiz gece Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programına konuk olan CHP’li Gürsel Erol ile Nagehan Alçı arasında ‘FETÖ’ tartışması çıkmıştı. Nagehan Alçı’nın
‘FETÖ’ konusunda CHP’yi suçlayan ifadeler kullanması üzerine Gürsel Erol, Nagehan Alçı’ya, eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın “Zekeriya Öz’ün Heykeli dikilmeli” sözlerini hatırlatarak Erol, “O gün ‘Zekeriya Öz’ün heykeli dikilmeli’ diyenler bugün bunları konuşamaz” demişti. Bu sözler üzerine tansiyon yükselmiş, Nagehan Alçı da, “Çok çirkin şeyler bunlar” diye tepki vermişti.

Söz konusu tartışma hakkında, Twitter hesabından açıklama yapan Rasim Ozan Kütahyalı, “Zekeriya Öz’ün heykeli dikilmeli” sözünü Nagehan Alçı’nın değil kendisinin söylediğini ifade etti. Kütahyalı, Gürsel Erol’a “Eğer bir daha Nagehan’a kalleşçe bir saldırı olursa ona cehennemi yaşatacağıma yemin ederim” dedi.

Kütahyalı’nın paylaşımı şöyle:

“Lütfen şu ödleğe bakın. Yayında benim sözlerimi alıntılayıp namertçe Nagehan’a iftira atıyor ve öküz gibi bağırıyor. Bir kadına kalleşçe saldırıyor. O sözleri Nagehan değil ben söyledim. Didem bunu hatırlatınca da “Ben Rasim Bey’i kast etmedim” diye korkup kaçıyor. ‘Zekeriya Öz’ün heykeli’ sözünü Nagehan söylemedi. 2009’da ben söyledim. Yüzüme karşı yüreğiniz yetiyorsa hesabı bana soracaksınız. Eğer bir daha Nagehan’ın söylemediği sözlerden ötürü kalleşçe bir saldırı olursa bu namertliği kim yapıyorsa ona cehennemi yaşatacağıma yemin ederim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)