Son Dakika Haberler

CNN Türk canlı yayınında kavga: Sen aptal adamın tekisin

CNN Türk canlı yayınında kavga: Sen aptal adamın tekisin
Okunma : Yorum Yap

CNN Türk canlı yayınında kavga: Sen aptal, şapşal adamın tekisin

CNN Türk’te Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programında Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin ile Hürriyet ABD muhabiri Razi Canikligil arasında tartışma çıktı. Canikligil, Şahin’in kendisini hedef göstermesine sert ifadelerle karşılık verdi.

CNN Türk’te yayınlanan Gece Görüşü programında Takvim gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin, Hürriyet ABD muhabiri Razi Canikligil kavga etti. Amerika’dan yayına bağlanan gazeteci Razi Canikligil, Zafer Şahin’in kendisini “Biden’cı” olmakla itham etmesi ve tarafsız olmadığını iddia etmesi üzerine “Sen aptal, şapşal bir adamın tekisin. Milyonlarca insanı zan altında bırakıyorsun” diyerek tepki gösterdi.

Zafer Şahin konuşmasında “Ben Razi Bey ile polemiğe girmek istemiyorum ama Razi Bey sürekli beni dahil etmeye çalışıyor. Herkes bana diyor ki ‘Razi bey Amerika’yı hiç bilmiyor. Hem madem Razi Bey’in Trump ile arası iyi neden bir kere bile röportaj yapmamış?’ Ben size bunları söylüyor muyum?” ifadelerini kullandı.

Zafer Şahin sözlerine “Twitter’ın Trump’ı bloklaması çok önemlidir. Twitter FETÖ hesaplarının cumhurbaşkanının İzmir’e gidişini altına müzik yerleştirip verdiler, yalan olduğu ortaya çıktı ve Twitter bir şey yapmadı. Bunun gibi onlarca örnek verebilirim, hiçbir şeye etkisi olmayan Twitter’ın ABD seçimlerine müdahale ettiğini Amerikan Başkanı söylemişken dikkate almalısınız” diye devam etti. Razi Canikligil konuşmaya başladığında tekrar araya giren Zafer Savaş, Canikligil’in sert tepkisiyle karşılaştı.

Razi Canikligil, Zafer Savaş’a “Siz öyle dar zihniyetlisiniz ki yurtdışında yaşayan milyonlarca insanı zan altında bırakıyorsunuz. Sen aptal bir adamın tekisin, sen aptal şapşal adamın tekisin. Sana yazıklar olsun, milyonlarca insanı zan altında bıraktın.” diye yanıt verdi. Savaş’ın “Seviyeni gösterdin” demesi üzerine Canikligil, “Sen cahil, aptal bir gazetecisin. Kariyeri olmayan şapşal bir adamın tekisin. Yurtdışında yaşayan milyonlarca Türk’ü zan altında bıraktın, geri zekalı.” dedi. Hande Fırat’ın araya girmeye çalışması üzerine “Ben bu programın seviyesini yükseltmeye geldim, sen bana Amerikan bayrağına yemin ettin diyorsun, terbiyesize bak.” dedi. Tartışmanın uzaması üzerine “benim için bu program bitmiştir ben böyle bir seviyesizliğe girmem” diyen Canikligil, yayını terk etti.

Canikligil, yayından ayrılmasının ardından Twitter’da kamuoyundan özür diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)