Son Dakika Haberler

Rıdvan Dilmen: “Caner Erkin cezayı Cumhurbaşkanı verdi dedi”

Rıdvan Dilmen: “Caner Erkin cezayı Cumhurbaşkanı verdi dedi”
Okunma : Yorum Yap

Rıdvan Dilmen: “Caner Erkin bir gün beni aradı. ‘Hocam, Cumhurbaşkanımız beni seviyor sanıyordum, 6 maç ceza aldım’ dedi. Saçmalama dedim. Cumhurbaşkanı seyrediyormuş maçları, o veriyormuş, öyle sanıyor.”

Rıdvan Dilmen, Beşiktaş’ın tecrübeli oyuncusu Caner Erkin ile arasında geçen görüşmeyi anlattı.

Rıdvan Dilmen, NTV ekranlarındaki %100 Futbol programında Caner Erkin ile arasında geçen dikkat çeken diyaloğu aktardı. Dilmen, Beşiktaş’ta Caner Erkin’in Başakşehir ile oynadıkları maçta yaptığı hareketlerden sonra aldığı 6 maç cezayı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdirdiğini sandığını aktardı.

Rıdvan Dilmen programda, “Caner Erkin’i severim, çok sohbetim olan bir kardeşimiz değildi. Bir gün beni aradı, 6 maç ceza almış ya. ‘Cumhurbaşkanımız beni seviyor sanıyordum’ dedi.’Hayırdır bir şey mi oldu?’ dedim.’6 maç ceza verilmesini Cumhurbaşkanımız istemiş’ dedi. Oğlum saçmalama, senin ceza aldığından bile haberi yoktur’ dedim. Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir gün sohbet ederken, ‘Hangi Caner?’ dedi. ‘Ne olmuş ona?’ dedi. Ona kim ne dediyse… Maçı seyrediyormuş da, bilmem neymiş de. Fatih Terim milli takıma geliyor, o istedi deniyor. Verilen veya verilmeyen cezaların sorumlusu TFF’dir” ifadelerini kullandı.

Sporx

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)