Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

Rifat Serdaroğlu’dan Gündoğdu’ya: Bu korku neden be Badem?

Rifat Serdaroğlu’dan Gündoğdu’ya: Bu korku neden be Badem?
Okunma : Yorum Yap

Rifat Serdaroğlu’dan Gündoğdu’ya: Bu korku neden be Badem? Amirallerin Ayasofya İmamı kadar konuşmaya hakları yok mu?

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, emekli amirallerin bildirisine tepki gösteren AKP MKYK Üyesi Ahmet Gündoğdu’ya ironik bir ifadeyle tepki gösterdi.

103 emekli amiralin ‘sarıklı amiral’ ve ‘Montrö’den çekilme tartışmalarına’ tepki gösterdiği bildiri iktidar tarafından “darbe tehdidi” olarak algılandı. İktidar kanadı bildiriye art arda tepki gösterdi. AKP MKYK Üyesi Ahmet Gündoğdu da o isimlerden biri.

Savcılara seslenen Gündoğdu, “Savcılar harekete geçmeli, 15 Temmuz’dan ders almayan bu 103 emekli amirale muhtıralarının hesabı sorulmalı, askerlikten sonra darbe zihniyetinden de emekli edilmeli ve rütbeleri sökülmelidir.” çağrısında bulundu.

“Biz devr-i sabık yaratacağız” açıklaması ile dikkat çeken Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, Gündoğdu’nun açıklamasına yer verilen haberi retweetleyerek “Bu korku neden be Badem?” diye sordu. Serdaroğlu ayrıca Ayasofya İmamı Mehmet Boynukalın’ın “her konuda fikir beyan etmesine” göndermede bulunarak “Emekli Amirallerin Ayasofya İmamı kadar konuşmaya hakları yok mu?” diye sordu.

Serdaroğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Bu korku neden be Badem? E. Amirallerin Ayasofya İmamı kadar konuşmaya hakları yok mu? Korkma, sadece konuştular!”YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)