Son Dakika Haberler

Sadakat tazeledi: AKP’li Şamil Tayyar, Kılıçdaroğlu’nu tehdit etti

Sadakat tazeledi: AKP’li Şamil Tayyar, Kılıçdaroğlu’nu tehdit etti
Okunma : Yorum Yap

Sadakat tazeledi!

AKP’li Şamil Tayyar, Kılıçdaroğlu’nu tehdit etti: Sokakları dar ederiz!

Partisine yönelik eleştirileri nedeniyle “gemiyi terk edecek ama çekiniyor” yorumları yapılan AKP’li Şamil Tayyar, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu tehdit ederek partisine bağlılığını gösterdi.

Son olarak Ekrem İmamoğlu’nun hedef alınmasına İmamoğlu’nu güçlendireceği gerekçesiyle karşı çıkan ve zaman zaman partisine yönelik net eleştirileriyle dikkat çeken AKP’li Şamil Tayyar, partisine karşı sadakat tazeledi.

Tayyar, MEB’in önüne giden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu “Sokakları dar ederiz” sözleriyle tehdit etti.

AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Şamil Tayyar, KPSS’den yüksek puan alan ancak sözlü mülakat nedeniyle atanamayan öğretmen adaylarının durumunu görüşmek üzere Milli Eğitim Bakanlığı’na giden ancak içeri alınmayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit etti.

AKP’li Tayyar, Merkez Bankası ve TÜİK’e de gittiğini hatırlattığı Kılıçdaroğlu’nu “Hadi Merkez Bankası, TÜİK anladık, şov yaptık, konuştuk, güldük, geçtik. Şimdi MEB. Sahiden suyu çıktı. Niyet ‘sivil itaatsizlik’ oluşturup sokakları hareketlendirmekse meşruiyet zeminini kaybedersiniz. Sandık dışı her çabanızın karşısında durur, sokakları dar ederiz.” ifadeleriyle tehdit etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)