Son Dakika Haberler

“Sadakatsiz” dizisine ‘sadakatsiz kadın’ gerekçesiyle ceza!

“Sadakatsiz” dizisine ‘sadakatsiz kadın’ gerekçesiyle ceza!
Okunma : Yorum Yap

Erkeğin aldatmasını görmeyen RTÜK, kadın aldatınca kanala ceza kesti


Eşini aldatıp başka kadını hamile bırakan ‘erkek’ “olumsuz örnek” değil ama ‘aldatan kadın’ ‘olumsuz örnek’: Sadakatsiz dizisindeki kadının aldatma sahnesine para cezası kesildi


Kanal D ekranlarında yayınlanan “Sadakatsiz” dizisinde erkeğin karısını genç bir kızla aldatıp onu hamile bırakmasını görmezden gelen RTÜK, kadın erkeği aldatınca cezayı kesti. RTÜK, ‘evlilik dışı ilişkileri normal gibi gösteren, çocuk ve gençleri olumsuz yönde etkileyebilecek rol modeller oluşturan’ Sadakatsiz dizisinin yayınlandığı Kanal D’ye, idari para cezası verdi.

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren erkeğin kadını aldattığı sahneleri görmezden gelen RTÜK, kadının erkeği aldattı sahneye acımadı.

SADAKATSİZ DİZİSİNİN KONUSU


Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan (Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye (Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Dizide Doktor olarak çalışan ve mutlu bir evliliği olan kadın bir gün eşinin atkısında bir saç teli bulur ve bu durumdan şüphelenir. Kadın bu saç telinin kime ait olabileceğini araştırmaya başlar. Bir süre sonra kocasından şüphelendiği için kendisini suçlamaya başlayan kadın daha sonra kocasının gerçekten de kendisini aldattığını öğrenir ve bununla yüzleşmek ve baş etmek zorunda kalır. Üstelik aldatıldığı kadın kocasının iş arkadaşının kızıdır ve 24 yaşındaki genç kadın hamiledir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)