Son Dakika Haberler

Sadakatsiz’deki o sözler çok konuşuldu: “İnsan niye iki kadını sevemesin?”

Sadakatsiz’deki o sözler çok konuşuldu: “İnsan niye iki kadını sevemesin?”
Okunma : Yorum Yap

‘Sadakatsiz’ isimli yerli dizideki o sözler çok konuşuldu: “İnsan aynı anda iki çocuğunu sevebiliyor. Niye iki kadını sevemesin?”


Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Sadakatsiz’ adlı yerli dizinin son yayınlanan bölümündeki ifadeler tartışma yarattı.

Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz adlı dizide, eşini 24 yaşındaki genç bir kadınla aldatan Volkan adlı erkeğin “İnsan aynı anda niye iki kadını sevemesin?” sözleri tartışma yarattı.

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melisa Sezen’in yer aldığı Sadakatsiz isimli dizide yer alan bir sahnede geçen ifadeler sosyal medyada tartışmalara neden oldu.  

21 Ekim günü yayınlanan bölümünde Özge Özder’in canlandırdığı Derya ile Caner Cindoruk’un canlandırdığı Volkan isimli karakterler arasında geçen konuşma izleyenleri ikiye böldü. Derya, eşini aldatan Volkan’a bir seçim yapması gerektiğini ve doğru olanın ‘evli olmadığı kadından ayrılmak’ olduğunu anlatırken, Volkan’ın iki kadını aynı anda sevebileceğini ve ikisinden de vazgeçmeyeceğini söylemesi tepkilere neden oldu.

Sosyal medyada tartışmalara neden olan sahnede Volkan karakteri şu ifadeleri kullanıyor: 

“İnsanın kalbi sadece bir kişi için atmıyormuş. Evli olmak aşık olmaya engel değilmiş. İkisini aynı anda seviyorum ama başka türlü, başka yerden… İnsan aynı anda iki çocuğunu sevebiliyor aynı ölçüde. Niye iki kadını sevemesin?”

Dizideki bu ifadelere kimi sosyal medya kullanıcıları ‘tek eşlilik ve evlilik’ ilişki durumuna karşı çıkarak  destek verirken çok eşlilik durumunu eleştirerek karşı çıkanlar ise çoğunluktaydı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)