Son Dakika Haberler

Şahan Gökbakar, aşı karşıtı Fatih Erbakan’ı tiye aldı: Beyincik soğanımdan yeni bir filizlenme oldu

Şahan Gökbakar, aşı karşıtı Fatih Erbakan’ı tiye aldı: Beyincik soğanımdan yeni bir filizlenme oldu
Okunma : Yorum Yap

Şahan Gökbakar, aşı karşıtı Fatih Erbakan’ı tiye aldı: Beyincik soğanımdan yeni bir filizlenme oldu…

Şahan Gökbakar, aşı karşıtı Fatih Erbakan’ı tiye alarak ‘iki kafalı’ olduğunu gösteren bir görsel paylaştı. Gökbakar,  “3 hafta sonra beyincik soğanımdan yeni bir filizlenme oldu” dedi.

“Küresel güçler hücre çekirdeğimi bozup beni iki kafalı etseler de ayağa kalkmayı, tekrar hayata tutunmayı başardım” diyen Gökbakar’ın ifadeleri şöyle:

NE OLMUŞTU?

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Koronavirüs aşısı hakkında “3 kulaklı, 5 gözlü yaratıklar doğmasına yol açabilir” sözleri ile büyük tepki çeken bilimdışı argümanlar kullanmıştı.

Partisinin genel merkez binasındaki basın toplantısında bu kez yanına doktorları da alan Erbakan, aşının yeni varyantların çıkmasına sebep olacağını da iddia ederek şunları söyledi:

“KUYRUKLU BEBEK”

“mRna teknolojisi demek genler üzerine müdahale eden, etki eden teknoloji demektir. Bu bilimsel bir gerçektir. Yani bu aslında bir aşı değil, bilimsel adıyla bir gen terapisi ya da bir gen değiştiricidir. Yani bu teknoloji tedavi edici olarak da kullanılabilir ancak gen yapısını değiştirip, mutasyonlara yol açmak; kuyruklu bebek, poslu bebek, 4 bacaklı, 3 kollu bebek doğurtulması için de kullanılabilecek bir silah ve teknolojidir.”

Erbakan, fikirlerini her platformda açık bir şekilde tartışmaya hazır olduklarını söylerken “İsterse Sağlık Bakanımızın huzurunda, isterse Sayın Cumhurbaşkanımızın huzurunda, isterse televizyonda canlı yayında biz bu verilerimizle çıkalım” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink