Son Dakika Haberler

Sedat Peker: Yılmaz Özdil camilere sokulmasın diye yaygara yapacağınıza Kuran kurslarına giden çocukları bu sapık hocalardan koruyun

Sedat Peker: Yılmaz Özdil camilere sokulmasın diye yaygara yapacağınıza Kuran kurslarına giden çocukları bu sapık hocalardan koruyun
Okunma : Yorum Yap

Sedat Peker: Yılmaz Özdil camilere sokulmasın diye yaygara yapacağınıza Kuran kurslarına giden çocukları bu sapık hocalardan koruyun…

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker,  Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Pehlivan’ın bugünkü köşesine taşıdığı çocuk istismarı haberine ilişkin paylaşımda bulundu. 

Peker,  Cumhuriyet Gazetesi yazarı Barış Pehlivan’ın köşesine taşıdığı çocuk istismarı haberine ilişkin sert ifadeler kullandı. Peker, “11 yaşındaki erkek talebelere uzun süredir tecavüz ederken bu iğrençlikleri engellemeyle görevli olanlar halen daha Deizm ve Ateizm hortladı diye yaygara yapıyorlar.” ifadeleriyle sorumlulara tepki gösterdi.

Öte yandan Peker, “Yılmaz Özdil’in cenazesi camiye alınmamalı” çağrılarına gönderme yaparak “Yılmaz Özdil camilere sokulmasın diye yaygara yapacağınıza siz öncelikle Yüce ALLAH’ın kutsal dinini öğrenmek için Kuran kurslarına giden çocukları bu sapık sözde hocalardan koruyun” çağrısında bulundu. 

Peker, “Dini inancını kaybeden gençlerin günahlarının tamamı bu dini yetkililerin boynunadır.” dediği açıklamasında şunları söyledi:

“Kahramanmaraş’ın Arınç Kuran kursunda temizlik görevlisiyken hoca olarak atanan alçak, 11 yaşındaki erkek talebelere uzun süredir tecavüz ederken bu iğrençlikleri engellemeyle görevli olanlar halen daha Deizm ve Ateizm hortladı diye yaygara yapıyorlar. Dini inancını kaybeden gençlerin günahlarının tamamı bu dini yetkililerin boynunadır. Yılmaz Özdil camilere sokulmasın diye yaygara yapacağınıza siz öncelikle Yüce ALLAH’ın kutsal dinini öğrenmek için Kuran kurslarına giden çocukları bu sapık sözde hocalardan koruyun. @barispehlivan” 

Barış Pehlivan: Kuran kursu hocası önce istismar etti, sonra Diriliş Ertuğrul izletti

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink