Son Dakika Haberler

Sedat Peker’den Diyanet’e: Kimin kimi dürtebileceğini bir seferde öğrenelim…

Sedat Peker’den Diyanet’e: Kimin kimi dürtebileceğini bir seferde öğrenelim…
Okunma : Yorum Yap

Sedat Peker’den Diyanet’e: “Kimin kimi dürtebileceğini bir seferde öğrenelim de her seferinde bundan daha büyük bir şok yaşayacak mıyız diye beklemeyelim”

Ülkücü mafya Sedat Peker, verdiği fetvalarla gündeme gelen Diyanet’e tepki gösterdi. 

Peker, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Son dönemde verdiği fetvalarla gündeme gelen Diyanet’e tepki gösteren Peker, ”En iyisi Diyanet İşleri Başkanlığı bir liste yayınlasın, herkes rahat etsin. Kimin kimi öpebileceğini, kimin kimi dürtebileceğini bir seferde öğrenelim de her seferinde bundan daha büyük bir şok yaşayacak mıyız diye beklemeyelim” ifadelerini kullandı.   

Peker’in paylaşımları şöyle: 

”1-1500’lü yıllarda cennetmekan Ali Kuşçu’ların Müslümanlıktan anladıkları, evrenin bilinmezliğinin içinde Yüce ALLAH’ı aramaktı. Çıplak göz ile bugün NASA’nın yaptığı ölçümleri çok ufak yanılma paylarıyla tespit ettiler. 2021 yılında ise…

2-…Diyanet’in anladığı kim kime şehvet duyabilir? Kim kimle evlenebilir? Kime şehvet duyarsan nikah bozulmaz? 1500’lü yıllarda Müslümanlık diyince uzayı gören Atalarımız, 2021 yılında ise Müslümanlık diyince belden aşağısından yukarı çıkamayan Diyanet İşleri Başkanlığı.

3-En iyisi Diyanet İşleri Başkanlığı bir liste yayınlasın, herkes rahat etsin. Kimin kimi öpebileceğini, kimin kimi dürtebileceğini bir seferde öğrenelim de her seferinde bundan daha büyük bir şok yaşayacak mıyız diye beklemeyelim.”   

PEKER, HAYRETTİN KARAMAN’A DA TEPKİ GÖSTERDİ

Peker, “Alevi erkek ile Sünnî kız evlenemez” diyen ilahiyatçı Hayrettin Karaman’a da tepki gösterdi.

Peker, “Eğer iktidara zarar verecekse yapılan yolsuzlukları, skandalları gizlemek haktır diye fetva veren Hayrettin Karaman Hoca şimdi de Alevi erkeklere kız verilmez diye fetva vermiş. Hayrettin Hoca baldıza göz dikenlere kız verilir mi ne dersin? (Vallahi yazık Billahi yazık). 1400 sene önce Ehl-i beyt’e yapılan haksızlıklara rıza göstermeyip “Bu zulümdür” diyerek yapılan haksızlığı dile getiren Alevi canlara kız da verilir, Kan da verilir, Can da verilir. Bence baldıza göz diken namussuzlara kız da verilmez, Kan da verilmez, Can da verilmez.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)