Son Dakika Haberler

Sedat Peker’in ‘sıra sende’ dediği Cem Küçük’ten emeklilik işareti

Sedat Peker’in ‘sıra sende’ dediği Cem Küçük’ten emeklilik işareti
Okunma : Yorum Yap

Sedat Peker’in ‘sıra sende’ dediği Cem Küçük’ten emeklilik işareti

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker‘in hedefinde olan AKP’li gazeteci Cem Küçük, son yazısında emeklilik işareti verdi.

Peker’in kullandığı iddia edilen, “Freud’un Talebesi” adlı Twitter hesabında bugün, “Karakteri, soyismi kadar olan Cem Küçük sana önümüzdeki haftasonuna kadar süre veriyorum ya çıkıp televizyonda REİS SEDAT PEKER hakkında yanılmışım, özür diliyorum diyeceksin ya da 2015 Kıbrıs tatilinde yediğin haltları herkes izleyecek. Seçim senin!” mesajı paylaşılmıştı.

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük’ün, “Blöf yapıyor. Elinde belge falan yok” dediği Sedat Peker, eşcinsel birlikteliğe ilişkin bir videoyu sızdırarak blöf yapmadığını göstermişti. Peker, anonim bir hesaptan Küçük’e seslenerek ona ait görüntülerin de olduğunu açıkladı. Küçük, son yazısında iç ve dış siyasete girmeyeceğini belirterek emekliliği övdü.

Küçük, ‘her şeyi bırakıp köyde yaşam kuranları’ anlattı.

Küçük’ün bugünkü “Kendinizi iyi hissetmek için…” başlıklı yazısında emeklilikten bahsettiği satırlar dikkat çekti.

Küçük’ün bugün yayınlanan yazısından bir bölüm şöyle:

“Bazı kariyeristler çocuklarının büyüdüğünü bile anlamıyor. İşine fazla odaklananlar önündekini göremiyor. Bazen insanlar ne zaman bırakacağını bilmiyorlar. Batı’da görüyorsunuz, zirvedeyken bırakanlar oluyor. Ya da emekli oluyor. Bizde de aslında böyleleri yok değil. Haksızlık yapmayayım. Ünlüyken köye yerleşen, her şeyi bırakıp gözden uzaklaşanlar var. Bir kısmı da çok mutlu. Pişman olan ya da şehre geri dönen az… Yaş geçmeye başlayınca insan içinden hesap yapmaya, düşünmeye başlıyor. Hayatınızı ve ilerisini düşünüyorsun. Neticede hepimiz öleceğiz. Er ya da geç, kimse kalıcı değil. Kariyer, güzellik, para, sağlık hepsi geçici…”

https://www.gazetelink.com/sedat-peker-cem-kucuke-seks-kasetiyle-yanit-verdi/?preview=true&frame-nonce=faeb5eb97b

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink