Son Dakika Haberler

Selda Bağcan: Sol muhafazakârım

Selda Bağcan: Sol muhafazakârım
Okunma : Yorum Yap

“Benim tarzıma ‘devrimci bacı’ kıyafeti derler”…


Selda Bağcan: Sol muhafazakârım.Sevmiyorum açık giyinmeyi, bana ayıp geliyor…


Şarkıcı Selda Bağcan, “Hayatımda hiç açık giyinmedim. Öyle omuzlarımı bile göstermek falan hiç bana göre değil. ‘Sol muhafazakâr’ diyorlar ya hani, işte ben tam oyum. Sevmiyorum açık giyinmeyi, bana ayıp geliyor.” dedi. 

Ünlü şarkıcı, Posta’dan Oya Çınar’a konuştu.

Çınar’ın, “Sizi sahnede hiç abartılı kostümlerle ya da dekolte kıyafetlerle göremiyoruz. Özellikle görselliğin bu kadar önemli olduğu bir çağda. Hiç mi gerek duymuyorsunuz?” sorusuna Bağcan şu yanıtı verdi:

“Aslında benim çok özel sahne kostümlerimin olduğu bir dönem var; terzim Yıldırım Mayruk idi. Ama senin tevellüt yetmez ona. Ben Zeki Müren’le gazinolara çıktım. Onunki gibi değildi ama bana yakışan şeyler yapılıyordu. Müzeyyen Senar’ın solist altı olarak çıktım. Ama yine bakınca, hanım hanımcıktı hep. Dekolte zaten mümkün değil. Hayatımda hiç açık giymedim. Öyle omuzlarımı göstermek falan…”
Bağcan, şöyle devam etti:

“‘Sol muhafazakâr’ diyorlar ya hani, işte ben tam oyum. Sevmiyorum açık giyinmeyi, ayıp geliyor. Hatta bazı politikacıların eşlerini görüyorum, şok oluyorum. Benim tarzımın esprili bir anlatımı vardır. ‘Devrimci bacı’ kıyafeti derler. Ben böyle iyi ve rahat hissediyorum. Günlük hayatımda da zaten çok sade giyinirim. Sahnede sadece bir tık daha özenliyim.”
Bağcan, sosyal medyada kimi kullanıcılardan destek görürken çoğunlukla eleştiri aldı.

Eleştirilerin bazıları şöyle:


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)