Son Dakika Haberler

Selin Ciğerci, 40 kiloluk gelinlik giydi

Selin Ciğerci, 40 kiloluk gelinlik giydi
Okunma : Yorum Yap

Selin Ciğerci, 40 kiloluk gelinlik giydi…

Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni LGBTI birey Selin Ciğerci’nin futbolcu Gökhan Çıra ile düğünü, sosyal medyanın en çok konuştuğu konu oldu. Selin Ciğerci, düğününde 40 kiloluk gelinlik giydi.

Ciğerci, “Gelinliğe para vermedim hatta üstüne para aldım. Sponsorluk anlaşmalarından gelen paranın bir kısmını bağış yapacağım. Size de faturalarını göstereceğim” demişti.

Futbolcu Gökhan Çıra ile dünya evine giren Selin Ciğerci’ye babası, kırmızı kuşak yerine altın kemer taktı. Ciğerci daha sonra davul ve zurna eşliğinde babaevinden çıktı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile bugün Swissôtel The Bosphorus’da dünyaevine girdi. Babaevinden davul ve zurna eşliğinde çıkan Selin Ciğerci’ye babası gelenek olan kırmızı kuşak yerine, göz kamaştıran altın kemer taktı.

BABAEVİNDEN DAVULLU ZURNALI ÇIKTI

Günler öncesinden hazırlıklara başlayan ünlü fenomen, düğüne ait her detayı takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Nişanlısı Gökhan Çıra ile evden çıkan Ciğerci bahçede davul zurna eşliğinde oynadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)