Son Dakika Haberler

Selin Ciğerci’nin taşıyıcı anne tuttuğunu iddia eden Deniz Akkaya’ya mahkemeden tedbir

Selin Ciğerci’nin taşıyıcı anne tuttuğunu iddia eden Deniz Akkaya’ya mahkemeden tedbir
Okunma : Yorum Yap

Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya arasındaki ‘çocuk’ polemiği mahkemeye taşındı: Ciğerci, mahkemeye başvurarak Deniz Akkaya hakkında tedbir kararı aldırdı


Avukatı aracılığıyla İstanbul 1. Aile Mahkemesi’ne başvuran Selin Ciğerci, kanunda şiddet olarak tanımlanan tutum ve davranışlara maruz kaldığı gerekçesiyle önleyici tedbir kararı alınmasını talep etti. Mahkeme, Deniz Akkaya’ya üç ay boyunca Selin Ciğerci’ye yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi. Ayrıca, Akkaya’nın Ciğerci’nin bulunduğu konuta, okula ve işyerine yaklaşmamasına ve hiçbir surette iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine de hükmedildi. 

Deniz Akkaya’nın tedbir kararına uymaması halinde hakkında zorlama hapsi verileceği ihtarında da bulunuldu.

Bir süredir İzzet Çapa ile Uçankuş TV’de Canlı Masa isimli program sunan Deniz Akkaya, dün akşam yayınlanan bölümde Selin Ciğerci ile birbirine girdi. Telefonda laf dalaşına giren ikiliden Akkaya “İki elim yakanda olacak” diye resti çekti.

“BODRUM’DAKİ EVİNDE TAŞIYICI ANNE VAR”

İş kadını ve fenomen Selin Ciğerci, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından paylaşım yaparak taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Dün akşam programda bu konuyu ele alan Deniz Akkaya ise çocuk sahibi olmak isteyen Ciğerci’nin Bodrum’daki evinde eltisi olarak tanıtarak bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını söyledi.

“İKİ ELİM YAKANDADIR”


Bu iddiaların üzerine telefonla canlı yayına bağlanan Selin Ciğerci ile Deniz Akkaya birbirine girdi. Evindeki kadının taşıyıcı anne olmadığını eltisi olduğunu söyleyen Ciğerci, gerekli fotoğrafları göndereceğini söyledi. Canlı yayında tartıştığı Ciğerci’nin kendisini çocuğuyla ilgili vurduğunu söyleyen Akkaya, “Bel altı vurarak beni karşına aldın iki elim yakandadır. Avukatlarım devreye giriyor” dedi.

“DAHA ÇOCUĞUM OLMADAN KONUŞUYORSUNUZ AYIP”


Şu an taşıyıcı anne gibi birinin olmadığını söyleyen Ciğerci, “Ben sadece isteklerimi söyledi. Ha evlatlık alırım ha o yöntemle olur. Ben sadece taşıyıcı anne istiyorum dedim. Türkiye’de bunun yasak olup olmadığını biliyor muydum sanki? Siz bana bunu söyleyeceğinize kadar koronayı bilip maske çıkardınız. Bu kadar beni çocuğumla para kazanmama taktıysanız… Daha çocuğum olmadan böyle konuşuyorsun ayıp ya” dedi.

“SANA NE?”


Bunun üzerine araya giren Akkaya ise “Selincim olamaz, kanunlar izin vermiyor” deyince küplere binen Ciğerci “Sana ne” diyerek tepki gösterdi. Ciğerci yanındaki kadının ‘taşıyıcı anne’ değil eltisi olduğunu kanıtlayacağını söylerken Akkaya’ya kızına mayo giydirmesi konusunda tepki gösterdi.

Programdaki tartışma bugün de sosyal medya üzerinden sürdü. Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’nin ‘parasız kaldığı dönemlerde fuhuş yaparak geçindiğini’ hatırlatarak kızının mayo ile poz vermesini savundu. Akkaya, ayrıca Ciğerci ile ilgili Aile Bakanı’na şikayette bulunacağını ifade etti.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)