Son Dakika Haberler

Serdar Ortaç böyle övündü: “Sen Serdar Ortaç’sın” diyerek borcumu 8 ay ertelediler

Serdar Ortaç böyle övündü: “Sen Serdar Ortaç’sın” diyerek borcumu 8 ay ertelediler
Okunma : Yorum Yap

“Özel banka olsa belki donumu alırdı”….

➡️Çiftçinin malına hacizle el konulurken Serdar Ortaç böyle övündü: “ ‘Sen Serdar Ortaç’sın’ diyerek borcumu 8 ay ertelediler”…

➡️Türkiye’de çiftçi, esnaf ve yurttaş ekonomik krizle savaşırken bir dönem kumar borçlarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç, bir devlet bankasının ‘ünlü olduğu için’ kredi borcunu 8 ay ertelediğini söyledi.

Şarkıcı Serdar Ortaç, milyonların ekonomik kriz nedeniyle zor günler geçirdiği Türkiye’de, bir devlet bankasının kredi borcunu 8 ay ertelediğini açıkladı. Ortaç, Posta’ya verdiği röportajda son aldığı krediyi ödeyemediğini belirterek, “Valla en son aldığım krediyi ödeyemediğim için koskoca devlet bankası, ‘Sen Serdar Ortaç’sın seni mahkemeye verir miyiz evlat?’ dedi ve borcumu 8 ay erteledi” diye konuştu.

‘ÖZEL BANKA OLSA ALIRDI’

“Ama özel banka olsa belki donumu alırdı. Zamanında çok yatırım yaptım. Oturduğum evin tüm sokağı, tüm mahalle benimdi. Eski Ali Sami Yen’in yanında 12 katlı plazam vardı. Babadan kalma fabrika. O hâlâ duruyor şükür. Diğer hepsi kötü alışkanlıklarımdan dolayı gitti. Ticari aklım yok benim. Ha şu an evim var, stüdyom var. Ama zamanında kazandıklarımı doğru değerlendiremedim maalesef.”

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Sosyal medya paylaşımlarında, Ortaç’ın açıklamalarına tepki yağdı. Tepkilerin bir odağında da kamu bankasının tutumu vardı. “Serdar Ortaç’ın kumar borcuna af mı?” ve “Devlet bankası sıradan vatandaşın borcunu ertelemez” gibi yorumlar yapıldı.

“ERDOĞAN’I BEĞENİYORUM”

Serdar Ortaç, geçen ekim ayında yaptığı açıklamada AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övgüde bulunmuştu. Erdoğan ve AKP’nin icraatlarını beğendiğini belirten Ortaç, “Türk liramızı bile kıymetli hale getirdiler. Sadece değer açısından değil, görünüş açısından bile” ifadesini kullanmıştı. Erdoğan’ı eleştirenleri ‘nankörlükle’ suçlayan Ortaç’ın açıklamaları sırasında dolar, 7.89 TL’den işlem görüyordu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)