Son Dakika Haberler

Kavgaya Serengil de dahil oldu: Serengil, Seda Sayan’ı ‘geçmişini açıklamakla’ tehdit etti

Kavgaya Serengil de dahil oldu: Serengil, Seda Sayan’ı ‘geçmişini açıklamakla’ tehdit etti
Okunma : Yorum Yap

Kavgaya Seren Serengil de dahil oldu!

💥Serengil, Seda Sayan’ı ‘geçmişini açıklamakla’ tehdit etti: Elimde tapeleri var, bu kavga uzarsa yayınlarım!

Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki “geçmişi kirli” gerginliği giderek büyüyor.

Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil’i hizmetlisine tecavüz etmekle suçlayan Seda Sayan’ı tehdit ederek kavgaya dahil oldu. Serengil, “Zamanında zengin iş adamlarına kadın ayarlayan, peşkeş çekenleri hiç affetmem. Bende bu arsızların tapeleri var. Daha laf ederlerse paylaşırım” dedi.

Mehmet Ali Erbil, dün sosyal medya hesabından Seda Sayan’ı hedef alarak “Geçmişi kirli” ifadelerini kullanmış ve kavganın fitilini ateşlemişti. Sayan ise Erbil’e “Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur” ifadeleri ile yanıt vermişti.

Eski dostlar arasında başlayan gerilime dahil olan Seren Serengil ile zehir zemberek ifadeler kullandı.

“ERBİL’E BİR LAF DAHA EDERLERSE ELİMDEKİ TAPELERİ YAYINLARIM”

Seda Sayan’ın tecavüz iddialarını kesin bir dille yalanlayan Mehmet Ali Erbil’i savunan Seren Serengil, Sayan’ın geçmişiyle ilgili bir takım iddialarda bulundu. Serengil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Mehmet Ali, seni üzeni üzerim. Hele pavyondan çıkıp, yemediği halt kalmamış, zamanında zengin iş adamlarına kadın ayarlayan peşkeş çekenleri hiç affetmem. Sana attıkları iftirayı onlar ispat edemezler ama bende bu arsızların tapeleri var. Sana bir laf daha ederlerse onları yayınlarım” diye yazdı.

PAYLAŞIMINI HEMEN SİLDİ

Serengil, bu yazıyı paylaştıktan dört dakika sonra sildi.

2018 yılında Serengil, kendisine ‘3 gün hapis’ kararı çıktığı dönemde annesini yayına bağlayan Seda Sayan’la küsmüş, o zaman sert tepki göstermişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)