Son Dakika Haberler

‘Ses Kocaeli’ haber sitesinin sahibi Güngör Arslan, silahlı saldırıya uğradı

‘Ses Kocaeli’ haber sitesinin sahibi Güngör Arslan, silahlı saldırıya uğradı
Okunma : Yorum Yap

Kentteki yolsuzlukları yazan ‘Ses Kocaeli’ haber sitesinin sahibi Güngör Arslan, silahlı saldırıya uğradı

Kocaeli’de Ses Kocaeli isimli internet haber sitesinin sahibi Güngör Arslan, silahlı saldırıya uğradı. Hastaneye kaldırılan Arslan’ın hayatını kaybetti öğrenildi.

Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinden (KOGACE) yapılan açıklamada, Arslan’ın ofisinde silahlı saldırıya uğradığı belirtilerek, “Bilinci kapalı olan ve entübe edilen Arslan’a yapılan bu saldırıyı kınıyor, kendisine acil şifalar diliyoruz” ifadesine yer verilmişti.

Gazeteci Güngör Arslan son yazılarında Kocaeli Belediyesi’ndeki ihalelere dikkat çekmiş ve kentteki yolsuzlukları yazmıştı. (O yazılardan biri şöyle: TIKLAYIN)

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Güngör’ün saldırıya uğramasının ardından yazılı bir açıklama yayımlayan Kocaeli Valiliği, “Olayı gerçekleştirdiği anlaşılan R. Ö. isimli şahıs suç aleti tabanca ile birlikte emniyet birimlerimizce yakalanarak gözaltına alınmış olup, bu menfur saldırının aydınlatılması için çok yönlü soruşturma başlatılmıştır.” ifadelerini kaydetti.

Valiliğin açıklaması şu şekilde: Bugün saat 15.00 sıralarında ilimiz İzmit ilçesinde faaliyet gösteren Kocaeli Ses Gazetesi’nde ateşli silahla yaralama olayı meydana geldiğinin ihbar edilmesi üzerine güvenlik güçlerimiz derhal olay yerine intikal etmişlerdir. Meydana gelen olayda Gazete İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü olan Güngör ARSLAN’ın yaralandığı görülmekle 112 görevlileri ile Kocaeli Devlet Hastanesine intikal ettirilerek tedavi altına alınmıştır.  Olayı gerçekleştirdiği anlaşılan R. Ö. isimli şahıs suç aleti tabanca ile birlikte emniyet birimlerimizce yakalanarak gözaltına alınmış olup, bu menfur saldırının aydınlatılması için çok yönlü soruşturma başlatılmıştır. Basın mensubu Güngör Aslan’a yönelik gerçekleştirilen bu menfur saldırıyı şiddetle kınıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.  Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink