Son Dakika Haberler

Şeyma Subaşı: Hamileyim ve evlenmiyorum!

Şeyma Subaşı: Hamileyim ve evlenmiyorum!
Okunma : Yorum Yap

Şeyma Subaşı: Hamileyim ve evlenmiyorum!

💥Mısırlı iş insanı olarak tanıtılan ancak hakkında “dolandırıcı” olduğuna dair iddialarla gündeme gelen Mohammed Al Saloussi ile yaklaşık 7 aydır birlikte olan ve iki hafta önce evlilik teklifi ile sosyal medyayı sallayan Şeyma Subaşı, hamile olduğunu açıkladı.

Subaşı, Instagram hesabından nikahı ertelediklerini ve hamile olduğunu paylaştı. Geçen günlerde ‘hamile değilim evlenmeden olmaz’ diyen Subaşı, “Dedikodular doğru, hamileyim. Bu yüzden evlenmek için acele ettik. Sonradan da gerek olmadığına karar verdik. Şimdilik düğünü erteleyip hamileliğin tadını çıkarmak istiyoruz.” dedi.

İki hafta önce sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı, yaşadığı heyecanı sevenleriyle paylaşmış, ‘Hayatımın ne kadar büyülü ve unutulmaz bir anı. Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum’ sözleriyle teklifi kabul ettiğini duyurmuştu.

Bu haberlerin ardından Şeyma Subaşı’nın sevgilisine dair dolandırıcılık iddiaları gündeme düşmüş ve Alsaloussi’nin ABD’de de ünlü kadınlarla aşk yaşayarak gündeme gelmeye çalıştığı, zengin bir yatırımcı izlenimi verdiği, hayatına dair her şeyin reklam olduğu, petrol zengini bir şeyhin oğlu olduğunun da yalan olduğu iddia edilmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink