Son Dakika Haberler

Şeyma Subaşı’nın ‘petrol şeyhi’ sevgilisi PR çıktı: “Zengin kadınlarla takılıp reklamını yapıyor, çalıntı Ferrari davası bile var”

Şeyma Subaşı’nın ‘petrol şeyhi’ sevgilisi PR çıktı: “Zengin kadınlarla takılıp reklamını yapıyor, çalıntı Ferrari davası bile var”
Okunma : Yorum Yap

Şeyma Subaşı’nın ‘petrol şeyhi’ sevgilisi PR çıktı: “Zengin kadınlarla takılıp reklamını yapıyor, çalıntı Ferrari davası bile var”…

“Semih Mahcupyaan” adlı kullanıcı, Şeyma Subaşı’nın petrol zengini şeyhin oğlu olduğu söylenen sevgilisinin dolandırıcı olduğunu öne sürdü.

Mahcupyaan, söz konusu kişinin abartılı ajans reklamları ile geçmişte de ABD’li mankenlerle sevgili olduğunu ve yatırımcı gibi görünerek yüzlerce kişiyi dolandırdığını söyledi.

Söz konusu iddialar şöyle:

Bu adam milyarder ya da petrol şeyhinin çocuğu değil. Çalıntı ferrari davası bile var. Çoğu şeyi kiralık ve abartı ajans reklamları. Geçmişte de abd’li mankenler ile sevgili olup pr yapmıştı sonra yatırımcıyım ayağına yüzlerce kişiyi dolandırdı. Çok yakında TC’de de vurgun yapar.

Şeyma Subaşı’ndan yanıt geldi

Şeyma Subaşı, sevgilisi hakkındaki dolandırıcılık iddiaları için “Yazılanlar saçma. Babası, mirasından payına düşen parayı buna vermiş. Mohammed parayla oynamasını iyi biliyor. Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu! O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)