Son Dakika Haberler

Sır ölüm: Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin avukatı 5. kattan atladı!

Sır ölüm: Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin avukatı 5. kattan atladı!
Okunma : Yorum Yap

Sır ölüm: Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin avukatı 5. kattan atladı!

–Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin avukatlığını yapan Hüseyin Ersan Alioğlu’nun 5. kattan atlayarak yaşamına son verdiği iddia edildi. Alioğlu’nun ölümüne ilişkin soruşturma başlatıldı.

Geçtiğimiz günlerde Necati Şaşmaz’ın eski eşi Nagehan Kaşıkçı’nın açıklamaları ile Şaşmaz’ın babasının tarikat lideri olduğu ve Şaşmaz’ın kendini “Mehdi” olarak gördüğü ortaya çıkmıştı. Kaşıkçı, velayet savaşı verdiği 8 yaşındaki oğlunu, Şaşmaz’ın içinde bulunduğu tarikat hayatından kurtarmak istediğini söylemişti.

Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin avukatlığını yapan 39 yaşındaki Hüseyin Ersan Alioğlu, Kadıköy’de kaldığı rezidansın 5. katından atlayarak hayatına son verdi.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı şüpheli ölümle ilgili soruşturma başlattı.

İstanbul Kadıköy’de meydana gelen olayda, iddiaya göre, Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin de avukatlığını yapan avukat Hüseyin Ersan Alioğlu, kaldığı rezidansın 5. katından atladı. İhbar üzerine olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Alioğlu yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Alioğlu’nun cenazesi dün Bolu Gerede’de defnedildi.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Hüseyin Ersan Alioğlu’nun ölüme ilişkin soruşturma başlattığı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink