Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

Muhalif gazeteciler aracılığıyla aklanma operasyonu: Soylu, bugün Merdan Yanardağ ve İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtlayacak!

Muhalif gazeteciler aracılığıyla aklanma operasyonu: Soylu, bugün Merdan Yanardağ ve İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtlayacak!
Okunma : Yorum Yap

💥Muhalif gazeteciler aracılığıyla aklanma operasyonu: Süleyman Soylu, bugün akşam Habertürk TV’de Kübra Par’ın programında Merdan Yanardağ, İsmail Saymaz, Veyis Ateş ve Mehmet Akif Ersoy’un sorularını yanıtlayacak!…

💥Soylu’ya yakın gazeteci Cem Küçük: “Soylu ile konuştum. Gayet moralli. Neyin ne olduğunun, oynanan uluslararası oyunun farkında”

Soylu bugün akşam Habertürk’te canlı yayına katılacak.

Habertürk, mafya ile ilişkili olduğu iddialarıyla gündemde olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bugün akşam Kübra Par’ın programına konuk olacağını duyurdu. Soylu, Merdan Yanardağ, İsmail Saymaz, Veyis Ateş ve Mehmet Akif Ersoy’un sorularını yanıtlayacak.

Sedat Peker’in açıklamalarının ardından tartışmalar sürerken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bugün Habertürk TV’de canlı yayına katılacağı duyuruldu.

Habertürk TV, Soylu’nun bugün akşam saat 21.00’de Kübra Par’ın programına katılarak, canlı yayında Merdan Yanardağ, İsmail Saymaz, Veysi Ateş ve Mehmet Akif Ersoy’un sorularını yanıtlayacağını duyurdu.

Program şu ifadelerle duyuruldu:

➡Suç örgütleriyle ilgili iddialar ➡Operasyonlarla ilgili gelişmeler ➡Terörle mücadele #AçıkveNetÖzel’de

“GAYET MORALLİ

Öte yandan Soylu’ya yakınlığıyla bilinen Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile konuştum. Gayet moralli. Neyin ne olduğunun, oynanan uluslararası oyunun farkında. Soran herkese de selamı var. Yarın akşam 21:00’de Habertürk TV’ye çıkacak” diyerek programın duyurusunu yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)