Son Dakika Haberler

Metiner’den geri vites! Soylu-Metiner kavgasında Metiner havlu attı

Metiner’den geri vites! Soylu-Metiner kavgasında Metiner havlu attı
Okunma : Yorum Yap

Metiner’den geri vites! Soylu-Metiner kavgasında Metiner havlu attı

AKP eski milletvekili Mehmet Metiner’in katıldığı bir televizyon programda FETÖ ile mücadele kapsamında yaptığı açıklamalar üzerine Süleyman Soylu ile karşı karşıya gelmesi üzerine başlayan gerginlik sürüyor. Metiner’in FETÖ’cü isimlerin hala önemli görevlere getirildiğini söylemesi üzerine  programa telefonla bağlanan İçişleri Bakanı Soylu ile aralarında başlayan tartışma sosyal medyaya taşınmıştı. Metiner, attığı son tweetini sildi ve bir süre herhangi bir paylaşım yapmayacağını duyurdu.

Mehmet Metiner, Soylu ile yaşadığı tartışmanın ardından parti içine ve Süleyman Soylu’na göndermede bulunan bir dizi tweet attı. Metiner bugün yazdığı “Arkasında durmayacağımız iddialarda bulunmayız” tweetini silerek sosyal medyadan bir süre paylaşım yapmayacağını duyurdu.

Bir açıklama daha

Süleyman Soylu ile tartışan Mehmet Metiner’den bir açıklama daha geldi. Metiner, “Herkes şunu bilsin: Biz arkasında durmayacağımız iddialarda bulunmayız. Bize inanıp güvenen hiç kimseyi yüz üstü bırakmayız. Fitne siyasetinin bir parçası olmayız. Lakin doğru bildiklerimizi savunur, yanlış gördüklerimizin de karşısına dikiliriz. Boynumuz eğilmez bizim.” dedi.


Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın ‘malum konuya’ getirildiğini iddia eden Metiner, bir süre paylaşım yapmayacağını duyurdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)