Son Dakika Haberler

Soylu’dan ‘dili sürçen’ Ağar’a yanıt

Soylu’dan ‘dili sürçen’ Ağar’a yanıt
Okunma : Yorum Yap

➡️Soylu’dan ‘dili sürçen’ Ağar’a yanıt

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, açıklamalarında eski İçişleri Bakanı ve Emniyet Müdürü Mehmet Ağar’ın Bodrum’daki Yalıkavak Marina için kullandığı “Bugün eğer mafya buraya giremiyorsa bizim burada olmamızdandır” ifadesine de yanıt verdi.

Soylu, “Benim devletim Libya’ya ve Karabağ’a çökülmesine fırsat vermedi. Kıytırık bir marinaya mafya bozuntularının çökmesine fırsat vermez. Türkiye eski Türkiye değil” dedi.

Mehmet Ağar, Soylu’dan özür diledi: Dil sürçmesi oldu

Sözcü TV’den Erdoğan Aktaş’ın sorularını yanıtlayan Ağar ise sözleri nedeniyle Emniyet teşkilatından ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan özür diledi.

Ağar, “Bütün eleştirilere hak veriyorum. Olayın kızgınlığından dil sürçmesi söz konusu. Benim bu tabiri kullanmam fevkalade yanlıştır. Bütün meslektaşlarımı incittiğimi düşünüyorum, özür diliyorum” dedi.

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar Ağar şu ifadeleri kullandı:

“Özellikle Sayın İçişleri Bakanı’nı gerçekten çok takdirle takip ediyorum. Gerek terörle mücadelede gerek organize suçlarla mücadelede, gerekse teşkilata verdiği güven dolayısıyla fevkalade başarılı görev sürecini devam ettiriyor. O bir kızgınlıkla herhalde ağzımızdan çıkan bir söz oldu. Bütün meslektaşlarımdan özür diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)