Son Dakika Haberler

Temiz Oda Kurulumu Nerelere Uygundur?

Temiz Oda Kurulumu Nerelere Uygundur?
Okunma : Yorum Yap

Temiz Oda Kurulumu Nerelere Uygundur?

Sağlık ve gıda sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanıma sahip olan temiz odalar, belirli şartlar çerçevesinde kullanıma sahiptirler. Öyle ki temiz oda kurulumu bulundukları ortam da konsantrasyonu kontrol altına alabilme, ortamda ki partiküllerin giriş çıkışını sağlayabilme, hava değişim dizaynı oluşturlmuş, sıcaklık, nem ve basınç gibi durumlar da farkların hissedilebildiği, parametrelerin ayarlanabilir durumda olduğu ve geriye dönük bir zaman diliminde kayıt oluşturularak kontrol sistemlerini karşılamaktadır.

Temiz Oda Kurulumu Nasıl Yapılır?

Ürün veya gıdaların kullanım sürelerini uzatmak için tercih edilen temiz odalar, kullanıcılarına büyük bir fayda sağlamaktadır. Temiz oda kurulumu yapılmadan önce kurulumun yapılacağı ortamlar da hızlı ve ayrıntılı bir şekilde incelemeler yapılmalıdır. İncelemeler sonrasında hijyen kurallarına uygun olduğu bildirilen yerlere iklimlendirme tesislerinin de kurulabileceği göz önüne alınarak temiz oda kurulumu kolaylıkla sağlanabilir.

Temiz oda kurulumlarında otomatik kontrol sistemleri ve mimari yapıları ile sirkülasyon alanlar sağlanabilir. Sağlıklı ve güvenli koşullar sağlayan temiz odaların kurulumları ile ilgili tüm detaylara http://www.termotes.com/temiz-oda-kurulumu adresine ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)