Son Dakika Haberler

TikTok fenomeni Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa etti

TikTok fenomeni Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa etti
Okunma : Yorum Yap

TikTok fenomeni Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa etti…

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil’in, kendisini taciz etmekle suçladı. Ronay, Erbil’in yazdığını iddia ettiği mesajları paylaştı. Ronay’ın yayınladığı ekran görüntüsünde Erbil’in “Bu akşam sizin yanınızda uyumak istiyorum” dediği görülüyor. Erbil ise yaptığı açıklamada iddiaları redderek “Z kuşağının tuzağına düştüm” dedi.

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, bir süre önce klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini iddia etti. Ünlü komedyen ise “Bu kız beni reklam için kullanıyor. Ben kimseyi taciz etmedim. Z kuşağının tuzağına düştüm” dedi.

Sosyal medya hesabından Mehmet Ali Erbil ile yazışmalarını yayınlayan Ece Ronay, böyle isyan etti:

SAYGIMDAN SESSİZ KALMAYA ÇALIŞTIM

“Merhaba arkadaşlar. Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok değil, 5 saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım. Ona da gördüğünüz üzere ilk günden itibaren düşündüğü gibi bir münasebetimiz olamayacağını kırmadan söyledim. Ama bugün bana durup dururken ağza alınmayacak derecede laflar söyleyip tehdit ettiği için bu paylaşımı yapmak zorundayım. Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum. Ben düştüm, başkası bu tufaya düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun.”

Erbil ile Ronay arasında geçtiği iddia edilen yazışma şöyle:

ERBİL: BENİ REKLAM İÇİN KULLANDI

Ece Ronay’ın bu iddialarının ardından sessizliğini 2. Sayfa programına bozan Mehmet Ali Erbil suçlamalara böyle cevap verdi:

“Kız bana video çekerek ‘köpek’ diyor. Olay bundan ibaret. Konuyu yargıya taşıyorum. Mesajla ne tacizi olabilir. İfşa etmesi bile ayıp. Ben kendisine böyle mesajlar atmadım o benim asistanımla irtibat halinde, ben değilim. Beş kuruş para almadan onun klibinde oynadım. Ben ona ‘kardeşim’ diyordum. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum ya kamuoyu beni biliyor. Benim sözüme mi inanacaklar yoksa bu kıza mı? Bu TikTok’ta göğüslerini açarak para topluyormuş. ‘Senin yanında uyumak istiyorum’ diye onu ben yazmadım. Benim telefonum asistanımın elinde. O da beni defalarca kez uyardı ‘Bu kızın beklentisi farklı’ diye. Artık mahkemede hesaplaşacağız. Kızım yaşındaki bir kadın bana ‘köpek’ diyor. Asıl tehdidi o yaptı. Kendi instagram’dan bana yazdı sonra klibini söyledi. Ben bu zamana kadar kimsenin klibinde oynamadım. Gençlere destek olmak için oynamıştım.”

Z KUŞAĞININ TUZAĞINA DÜŞTÜM!

Erbil daha sonra sosyal medya hesabından “Z kuşağının tuzağına düştüm” dediği bir açıklama yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink