Son Dakika Haberler

Çantanın sahibi kadın konuştu: Bahçeli’nin danışmanı diye çekindim, şikayetçi olmadım

Çantanın sahibi kadın konuştu: Bahçeli’nin danışmanı diye çekindim, şikayetçi olmadım
Okunma : Yorum Yap

Metin Özkan tarafından parasının çaldığı iddia edilen kadın konuştu: Bahçeli’nin danışmanı diye çekindim, şikayetçi olmadım

Metin Özkan tarafından 700 dolarının çalındığı öne sürülen Ufuk Enginler “Birileri aracılığıyla parayı gönderdi ancak almadım. Siyasi tarafından çekindiğim için şikayetçi olmadım” dedi.

Özkan’ın, Aralık 2021’de İstanbul Göktürk’teki bir restoranda aynı masayı paylaştığı Ufuk Enginler isimli kadının çantasından para çaldığı iddia edilmişti. O anın görüntüleri sosyal medyada viral oldu. Özkan, görüntüleri yalanlayarak “montaj” dedi.

Yeniçağ gazetesinin haberine ve yayınladığı görüntülere göre, Özkan’la aynı masada oturan Enginler, restoranın giriş bölümünün olduğu yere çantasını bırakıyor. Özkan’ın, Ufuk Enginler arkasını dönüp gidince çantadan paraları alıp cebine koyduğu, aldığı paranın ise 700 dolar olduğu öne sürüldü. Parasının çantada olmadığını anlayan Ufuk Enginler’in talebi üzerine restoranın kameralarının kontrol edilmesiyle olayın ortaya çıktığı belirtiliyor.

ÖZKAN ‘MONTAJ’ DEDİ

Metin Özkan, hakkındaki iddiaları “Saçma sapan montaj, iftira bir haber” diyerek yalanladı ve “Dün olduğu gibi bugün de devletime düşman bazı kirli eller tarafından oluşturulmuş ve kurgulanmış görüntüler siz değerli kamuoyuna sunuldu. Öncelikle bilmenizi isterim ki olayda görüntülerde bütünü ile yalandır” savunmasını yaptı.

PARASI ALINAN ENGİNLER: 700 DOLAR ÇALDI

Çantasından para alınan Ufuk Enginler ise Yeniçağ gazetesine yaptığı açıklamada, olayı doğruladı. Enginler, o güne ilişkin şunları söyledi:

“Metin Özkan’dan şikayetçi olmadım. Biraz siyasi tarafından çekindim, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı olmasından. Allah’a havale ettim. Benim kendisiyle bir tanışıklığım yok. Tesadüfen ortak arkadaşlarımızın olduğu bir masadaydı. CNN’de bir yayına gelmiş galiba. Çıkışta ortak arkadaşlarımız olduğu için aynı masaya oturduk. Ben onu tanımıyorum yani. Çantamdan 700 dolar çaldı, sonra geri vermek istedi. Birileri aracılığıyla parayı gönderdi ancak parayı almadım. Ben tamamen Allah’a havale ettim. Benden uzak Allah’a yakın olsun. Hiç ulaşmak istemedim kendisine, benim için büyük bir para değil zaten. O olaydan sonra kendisiyle hiç konuşmadım, görüşmedim. Restoran sahibinin babasını tanıyorum, tesadüfen o akşam o da bizim masamızdaydı. O tanıyor Metin Özkan’ı. Görüntülerde de Metin Özkan’ın yanında bulunanları da tanımıyorum. O gece müzik çalan çocuklar vardı. Muhtemelen onlar. Doğrudan veya dolaylı herhangi bir tehdit almadım.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink