Son Dakika Haberler

Ukraynalı gazeteci: İntikam almamaları için Rus halkının tüm çocuklarının katledilmesi gerekir

Okunma : Yorum Yap

Ukraynalı gazeteci: İntikam almamaları için Rus halkının tüm çocuklarının katledilmesi gerekir

Ukrayna 24 TV kanalının muhabiri, ‘intikam almamaları için Rus halkının tüm çocuklarının katledilmesi gerektiğini’ savundu.

Yahudi soykırımının mimarlarından, Hitler’e sunduğu ‘Yahudi Sorununun Nihai Çözümü’ önerisiyle Holokost’un en büyük organizatörlerinden biri olan Alman-Avusturyalı faşist Adolf Eichmann’dan alıntı yapan Ukrayna 24 TV kanalının muhabiri, ‘Büyümemeleri ve Ukrayna’nın zaferinin intikamını almamaları için Rus halkının tüm çocuklarının katledilmesi gerekir’ dedi.

Söz konusu görüntüler için TIKLAYIN

Gazeteci Erkin Öncan’ın verdiği bilgiye göre Ukraynalı gazeteci şunları söyledi:

“Bir gazeteci olarak size soğukkanlılıkla bilgi aktarabilmem için objektif olmam, dengeli olmam gerektiğini biliyorum ama doğruyu söylemek gerekirse, şu anda kendimi tutmam çok zor, özellikle Rusya’da bize Naziler, faşistler vb. dendiği böyle bir zamanda.

‘Bir ulusu yok etmek için her şeyden önce çocukları yok etmeniz gerektiğini’ söyleyen Adolf Eichmann’dan alıntı yapmak için kendime izin vereceğim.

Çünkü anne babalarını öldürürseniz çocuklar büyüyecek ve intikam alacak. Çocukları öldürerek ise, asla büyümemeleri sağlanacak ve ulus yok olacak.

Ukrayna Silahlı Kuvvetleri, savaş kurallarına ve Cenevre Sözleşmesi de dahil olmak üzere çeşitli sözleşmelerle yasak olduğu için Rus çocukları öldüremez. Ama ben Ukrayna Silahlı Kuvvetlerinden değilim. Ve Rusları alt etme şansını bulduğumda kesinlikle yapacağım.

Bana Nazi dediğiniz için Adolf Eichmann’ın doktrinine bağlıyım ve sizin ve çocuklarınızın bu dünyada asla yaşamamasını sağlamak için elimden gelen her şeyi yapacağım.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

slot siteleri bahis siteleri hacklink