Son Dakika Haberler

UltrAslan’dan Rasim Ozan Kütahyalı’ya çok sert yanıt

UltrAslan’dan Rasim Ozan Kütahyalı’ya çok sert yanıt
Okunma : Yorum Yap

“Galatasaray yönetimine yalakalık yapmak Galatasaray taraftarlığı değildir” diyen Rasim Ozan Kütahyalı’ya, UltraAslan’dan çok sert yanıt: “Defalarca kovulup, defalarca yalayarak kendini yorumculuğa getirten Yalı Sever FETÖ artığının şimdi de Yalı Çocuğunu yalamaya başlaması bizleri şaşırtmadı”…

➡️Boşnaklar hakkındaki çirkin ifadeleri sonrası ayrılmak zorunda kaldığı Beyaz TV’ye geri dönen ve spor yorumculuğu yapan Rasim Ozan Kütahyalı ile Galatasaray’ın taraftar grubu UltrAslan arasında tartışma çıktı.

Beyaz TV’de spor yorumculuğu yapan Rasim Ozan Kütahyalı’nın ”Galatasaray yönetimine yalakalık yapmak Galatasaray taraftarlığı değildir. Fatih Terim’in yanında durun” ifadelerini kullanması üzerine UltrAslan grubundan tepki geldi. GS taraftar grubu UltraAslan, Kütahyalı’ya ”FETÖ artığı” dedi.

UltrAslan son yaptığı açıklamalarda Fatih Terim’in isteğinin aksine, takıma Başakşehir’den transfer yapılmaması gerektiğini dile getirmişti. Bu durum da ultrAslan’ın Fatih Terim’e karşı olduğu yorumlarının yapılmasına neden olmuştu. Rasim Ozan Kütahyalı da bu tartışmaya değinerek, son çıktığı programda, “Galatasaray yönetimine yalakalık yapmak Galatasaray taraftarlığı değildir. Fatih Terim’in yanında durun. Galatasaray’ın maddi kaynak bulup adam gibi transferler yapmasının yanında durun” ifadelerini kullandı.

“Defalarca kovulup, defalarca yalayarak kendini yorumculuğa getirten Yalı Sever FETÖ artığının şimdide Yalı Çocuğunu yalamaya başlaması bizleri şaşırtmadı”

Kütahyalı’ya UltrAslan’dan çok sert tepki geldi. Kütahyalı’nın Boşnaklara yönelik belden aşağı ırkçılık içeren sözlerini hatırlatan taraftar grubu, “Adı Beyaz gibi görünse de, içeriğinde şaklabanların olduğu TV’den defalarca kovulup, defalarca yalayarak kendini yorumculuğa getirten Yalı Sever FETÖ artığının şimdide Yalı Çocuğunu yalamaya başlaması bizleri şaşırtmadı…” ifadelerini kullandı.

Rasim Ozan Kütahyalı, Osman Gökçek’e ‘Param yok, açım’ diye yalvararak televizyondaki programına geri dönmek istemişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)