Son Dakika Haberler

Ümitcan Uygun, canlı yayında tehditler savururken adeta itirafta bulundu!

Ümitcan Uygun, canlı yayında tehditler savururken adeta itirafta bulundu!
Okunma : Yorum Yap

Aleyna Çakır’ın ölümünde şüpheli isim olan Ümitcan Uygun, Tiktok fenomenini canlı yayında tehdit ederken adeta itirafta bulundu; ifadesi alınan Uygun yine serbest bırakıldı…

Aleyna Çakır’ın ölümünün şüphelisi Ümitcan Uygun, insanları tehdit etmeye devam ediyor.

Sevgilisi Aleyna Çakır’ı döverek bayılttıktan sonra onun baygın halini sosyal medyadan canlı yayınlayan ve Çakır’ın ölümünün baş şüphelisi olan Ümitcan Uygun, ölüm tehditlerine devam etti.

Ümitcan Uygun, ‘Tiktok’ fenomeni Abdullah S.’yi canlı yayında tehdit etti. Uygun’un tehditleri sırasında kullandığı “de” ifadesi dikkat çekerken bunun bir itiraf olduğu yorumları yapıldı. Uygun, Abdullah S.’yi tehdit ederken “Seni de öldüreceğim, seni de tehdit ediyorum, seni de öldüreceğim” dedi. Uygun, Abdullah S.’ye tehdit ve küfür yağdırdı.

Yine serbest bırakıldı

Ankara’da Aleyna Çakır ismiyle bilinen Sema Esen’in (21) evinde ölü bulunmasının ardından gözaltına alınıp serbest bırakılan, ardından annesi şüpheli şekilde ölen Ümitcan Uygun hakkında, ‘Tiktok’ fenomeni Abdullah S.’yi tehdit ettiği gerekçesiyle soruşturma başlatıldı. Uygun, savcıya ifade verdikten sonra adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)