Son Dakika Haberler

Ünlü oyuncu, çekimler esnasında yanlışlıkla yönetmeni vurarak öldürdü

Ünlü oyuncu, çekimler esnasında yanlışlıkla yönetmeni vurarak öldürdü
Okunma : Yorum Yap

Ünlü oyuncu, çekimler esnasında yanlışlıkla yönetmeni vurarak öldürdü …

Alec Baldwin

Ünlü Aktör Alec Baldwin, film çekimi sırasında ateşlediği silahla görüntü yönetmeninin ölümüne sebep oldu. Olayda filmin yönetmeni de yaralandı.

Ünlü aktör Alec Baldwin’in film çekimi sırasında ateşlediği silahtan çıkan kurşunlar görüntü yönetmeni Halyna Hutchins’in ölümüne sebep oldu. ABD’nin New Mexico eyaletinde meydana gelen olayda yönetmen Joel Souza da yaralandı.

Santa Fe Şerifi’nin yaptığı açıklamaya göre olay “Rust” (Pas) adlı filmin çekimleri sırasında gerçekleşti. Açıklamada “Şerifin ofisi Rust setinde iki kişinin vurulduğunu doğrular. Prodüktör ve yönetmen Alec Baldwin’in (68) ateş etmesiyle görüntü yönetmeni Halyna Hutchins (42) ve yönetmen Joel Souza (48) vuruldu” denildi. Helikopterle New Mexico Üniversite Hastanesi’ne kaldırılan Hutchins’in burada öldüğü açıklandı. St. Vincent Bölgesel Tıp Merkezi’ne kaldırılan Souza’nın durumunun ne ölçüde ciddi olduğu ise bilinmiyor.

Polis henüz olayla ilgili henüz bir suçlamada bulunulmadığını, soruşturmanın sürdüğünü ve görgü tanıklarının dinlendiğini açıkladı. Baldwin’in polis tarafından sorgulandıktan sonra serbest bırakıldığı belirtiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)