Uyuşturucu karteli El Chapo’nun oğlunu gözaltına alan polis 150 kurşunla öldürüldü - Gazeteler, Haber Manşet, Gündem
Son Dakika Haberler

Uyuşturucu karteli El Chapo’nun oğlunu gözaltına alan polis 150 kurşunla öldürüldü

Uyuşturucu karteli El Chapo’nun oğlunu gözaltına alan polis 150 kurşunla öldürüldü
Yorum Yap

Uyuşturucu karteli El Chapo’nun oğlunu gözaltına alan polis 150 kurşunla öldürüldü ….

Meksika’da 17 Ekim’de uyuşturucu karteli ‘El Chapo’nun oğlunu gözaltına alan polis bir otoparkta, otomobilinin içinde kurşun yağmuruna tutuldu. Polis, 150 kurşunla öldürüldü.

Meksika’nın Culiacan kentinde gerçekleşen olayda, El Chapo’nun oğullarından Ovidio Guzman Lopez’i gözaltına alan ekipte olduğu belirtilen polis, çarşamba günü gündüz vakti bir otoparkta içinde bulunduğu aracına kurşun yağdırılarak öldürüldü.

Görüntülerde koyu renkli bir aracın polisin aracına yaklaştığı ve en az 2 tetikçinin araçtan dışarı çıkıp, polisin içinde bulunduğu araca ateş açtığı görülüyor.

Yetkililer, 30 saniye süren olayın ardından söz konusu polisin bedeninden ve aracından yaklaşık 150 kurşun çıktığını belirtti.

Bilinen adıyla Sinalao uyuşturucu kartelinin lideri El Chapo’nun oğlu 17 Ekim’de Culiacan’da gözaltına alınmış, şehirde güvenlik güçleri ile kartel arasında savaşı andıran bir çatışma başlamıştı. Çatışmaların şiddetlenmesinden sonra Meksika Devlet Başkanı Andrés Manuel López Obrador, şehrin güvenliğini sağlamak için El Chapo’nun oğlu Ovidio Guzman Lopez’i serbest bırakmıştı.

Meksikalı uyuşturucu baronu Joaquin Guzman’ın (El Chapo) oğlu için sokağı ateşe verdiler; polis çekilmek zorunda kaldı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi: