Son Dakika Haberler

Yaşar Okuyan ‘biat’ fotoğrafını gösterdi: Bak bak Şişko Semih, genel başkanın hazır olda!

Okunma : Yorum Yap

Yaşar Okuyan ‘biat’ fotoğrafını gösterdi: Bak bak Şişko Semih, genel başkanın hazır olda!

Yaşar Okuyan’dan ‘Bahçeli MİT ajanıdır’ iddiasına hakaretle yanıt veren Semih Yalçın’a yanıt: Bak bak Şişko; bak gördün mü genel başkanın hazır olda…Otur oturduğun yerde Şişko Semih! Otur!

Yaşar Okuyan, ‘Devlet Bahçeli MİT görevlisidir’ açıklamasına ‘Marksistlerin oyuncağı olmuş’ diye yanıt veren MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’a sert yanıt verdi. Satır Arası programında Atakan Sönmez’in konuğu olan eski bakanlardan Yaşar Okuyan, Devlet Bahçeli hakkındaki iddiasının yeni olmadığını ve kendisinin bu bilgiyi bizzat Alparslan Türkeş tarafından kendi el yazısı ile yazılan mektupla öğrendiğini tekralardı.

Yaşar Okuyan, daha önce de dile getirmiş olduğu, Devlet Bahçeli’nin 12 Eylül döneminde adının karıştığı olayı yeniden hatırlattı. Bahçeli’nin aracının plakasını vererek ayrıntıları paylaşan Okuyan, Semih Yalçın’a Bahçeli hakkında yeni sorular yöneltti.

Daha önce de Semih Yalçın hakkında iki hakaret davası açtığını söyleyen Yaşar Okuyan, Yalçın’ın açıklamasında kendisine yönelik hakaretler için dava açacağını ve kazandığı tazminatı ihtiyaç sahiplerine dağıtacağını söyledi.

Yaşar Okuyan, ‘Bahçeli MİT ajanıdır’ iddiasına hakaretle yanıt veren Semih Yalçın’a ise “Bak bak Şişko Semih, genel başkanın ne diyor? Canım benim! Seni çok seviyorum! Bak gördün mü genel başkanın hazır olda… Otur oturduğun yerde Şişko Semih! Otur!” sözleriyle seslenerek Bahçeli’nin Erdoğan karşısında ‘hazır ol’da durduğu bir görseli kameraya gösterdi.

Okuyan ayrıca “Sen kim, benle atışmak kim? Hop! Ne oldu lan Semih? ‘Parlamenter sistemden vazgeçmeyiz sandıkta hayır’ mesajı vermişsin… Başkanınıza kim görev verdi de kanaatin değişti” diye sordu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)