Son Dakika Haberler

Yaşlı adam, korona uyarısı yapan habercilere bıçak çekti

Yaşlı adam, korona uyarısı yapan habercilere bıçak çekti
Okunma : Yorum Yap

Yaşlı adam, korona uyarısı yapan habercilere hakaret ederken çevreden yapılan uyarılara bıçak çekerek karşılık verdi …

Tokat’ta koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm uyarı ve ikazlara rağmen sokağa çıkmaya devam eden risk grubundaki bir yaşlı adam, kendisini uyaran habercilere hakaret ederek çevrede tepki gösteren vatandaşlara bıçak çekti.

Sağlık Bakanlığı tarafından korona virüs uyarıları kapsamında toplum sağlığı açısından özelikle yaşlı vatandaşların evlerinde kalmaları gerekiyor. Ancak ülkenin birçok yerinde risk grubundaki birçok vatandaş bu uyarıyı dikkate almadı.

Tokat’ta Hüdayi Sayıbaş Yeraltı Çarşısı üzerinde bulunan banklarda oturan vatandaşlarla röportaj yapan basın mensupları beklemedikleri bir tepki ile karşılaştı. Haber çalışması yaparken basın mensuplarının işine sözle engel olmaya çalışan yaşlı adam kameralar kendisine döndüğünde hakaretler ve küfürler etmeye başladı.

Çevredekilerin tepkisine aldırış etmeyen yaşlı adamla bir vatandaş arasında gerginlik yaşanırken yaşlı adam kendisine müdahale etmeye çalışan kişiye de bıçak çekti.

Vatandaşlar tarafından uzaklaştırılan şahsa polis ekipleri müdahale etti. Bir türlü sakinleştirilemeyen ve hakaretlerine devam eden şahıs polis aracına bindirilerek ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

İsmin O.D (75) olduğu öğrenilen şahsa polis ekipleri tarafından bıçak bulundurması nedeniyle idari işlem yapıldı.

CnnTurk

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)