Son Dakika Haberler

Yazarımız Erdinç Ozan’ın imza günü

Yazarımız Erdinç Ozan’ın imza günü
Okunma : Yorum Yap

YAZARIMIZ ERDİNÇ OZAN’IN İMZA GÜNÜ

Sitemiz yazarlarından Erdinç Ozan yeni romanı “Zifiri Karanlık” için Ankara’da imza günü etkinliğine davet edildi.

Kızılay Selanik Caddesi’nde bulunan Babil Sanat ve Kültür Evi tarafından düzenlenen etkinliğe yazarımızın yanında Şair Songül Eski ve Şair Mehmet İş de eşlik ederek kitaplarını imzalayacaklar.

Yazar İlkay Tuna’nın sunumunu yapacağı etkinlik saat 14.30’da başlayacak.

Daha önce Dağlar da Ağlar, Dökün Beni Yıldızlara, Narin Safran, Balıkçı Kız, Yitik Hayat, Tophane adlı kitaplara imza atan Erdinç Ozan son romanı “Zifiri Karanlık”da toplumsal bir soruna ışık tutuyor.

Toplumcu-gerçekçi sanat anlayışıyla eserler veren yazar, bu kitabında da toplumsal sorunlara ışık tutarak çocuk gelin konusunu işliyor. Aynı zamanda yarının ne getireceğinin bilinmezliğini ustaca işleyen yazar, zenginlikten fakirliğe doğru çöküşün sinyallerinin neler olduğunu kuyumcu titizliğiyle işliyor. Tam her şey bitti denildiği anda yeniden var oluşun ışığının hangi düğmeye basılarak yakılabileceğini de yine bu kitapta buluyoruz.

9 Şubat Pazar günü gerçekleşecek söyleşi ve imza etkinliğinin konusu da çok ilginç: “Edebiyat ve Esrarengiz olaylar”

Zifiri Karanlık adlı romanında izah edilemeyen esrarengiz birçok olaya yer verilmesi ve tüm bunların yaşanmış olması konu seçiminde etkili oldu. Katılımcıların kendi başlarından geçen bu tip olayları da anlatabilecekleri etkinlikte esrarengiz olayların edebiyattaki yeri tartışılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)