Son Dakika Haberler
sesso video gratis porno gratis

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Takip
Okunma : Yorum Yap

Yurtiçi Kargo Takip

Hem yurtiçi hem de yurtdışı hizmet veren yurtiçi kargo hizmet anlayışı ve kalitesiyle en çok tercih edilen kargo firmaları arasında yer almaktadır. Söz verdiğimiz gibi sloganından yola çıkarak hizmet veren firma gönderi takibi için gönderi ya da awb kodu kullanmaktadır. Bu kod ilgili formda üst kısımda barkodun altında bulunan koddur, formun yanı sıra ilgili telefon numarasına kısa mesajla da gönderilmektedir. Gönderiler kargo firmasına teslim edildiğinde kayıtlı numara sahibinin takip işlemini yapabilmesi adına süreçle ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Kargo dağıtıma çıktığında ve teslim edildiğinde de buna dair detaylar telefona mesaj olarak gönderilmektedir. Yurtiçi kargo takip yapan kullanıcılar mesaja ilaveten süreçle ilgili detaylı bilgi alabilmektedir. Bunlar için kullanıcılardan ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Yurtiçi Kargo Gönderi Takibi

Yurtiçi kargo kapsamında iletilen gönderiler için kargo takip işlemi yapılacağında işleme konu olan on üç haneli kod https://www.yurticikargo.com/ sayfasında bulunan gönderi takibi alanına yazılır ve sorgula kısmına tıklanır. Eğer burada awb kodu kullanılacaksa bu gönderi koduna kıyasla biraz daha uzundur.

Sorgu ekranı açıldığında gönderinin hangi gün ve saatte nerede olduğuna dair bilgi alınabilecektir. Eğer alıcının bulunduğu şehre hala ulaşmadıysa gönderinin tahminin ne zaman teslim edileceği de bu sayfada yer almaktadır.

Yurtiçi Kargo Takip Uygulaması

İnternet sitesinin yanı sıra yurtiçi kargo takip uygulaması üzerinden de gönderilerin son durumları ile ilgili bilgi almak mümkündür. Bu uygulama ücretsiz olarak indirilmektedir. Bunun için telefonun uygulama mağazası açılır ve arama kısmına yurtiçi kargo yazılarak uygulama birkaç saniye içerisinde indirilir. Daha sonra ana sayfada bulunan gönderi sorgula kısmına gönderinin numarası yazılarak sorgulama yapılabilir. Buna alternatif olarak uygulama üzerinden gönderi ücreti, kurye çağır, şubeler gibi bilgilere de ulaşılabilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)